1  / 1
Земля в Крихівцях , комерц.призначення під СТО - фото 1

Земля в Крихівцях , комерц.призначення під СТО

Івано-Франківськ

Поскаржитись
170 000 $
4 перегляди оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 14 лютого 2024, ID: 2643878
Характеристики
  • Расстояние до ближайшего города В городе 
  • Площадь участка 17 соток
Опис
Крихівці, при дорогу, є всі комунікації.
Земля під комерційні цілі.
Хороша локація, видимість з дороги.
Заїзд з трьох сторін, є готовий проект під СТО з магазином на 2 поверсі.
Зворотній зв’язок
Маріанна
офлайн
Схожі оголошення
Інвестиційна можливість у Києві: Земельна ділянка з будівлею 56 соток Київ 10
    800 000 $
    Інвестиційна можливість у Києві: Земельна ділянка з будівлею 56 соток нвестиційна можливість у Києві: Земельна ділянка з будівлею Локація: м. Київ, Голосіївський район вул. Сумська, м. Васильківська Пропозиція: Простора земельна ділянка: 56 соток Будівля: 430 м² загальної площі Переваги: Розгалужена інфраструктура: Зручний асфальтований під'їзд Електропостачання: 50 кВт Підключення до централізованого водопроводу та каналізації Відмінна транспортна доступність: Легкий доступ до ключових транспортних артерій. Близькість до центру: Ідеально для бізнесу та зручності співробітників. БАГАТО КОМЕРЦІЙНОЇ НЕРУХОМОСТІ ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК ДЛЯ ПРОДАЖУ ТА ОРЕНДИ
    Київ, Голосіївський
    УНІКАЛЬНА ІНВЕСТИЦІЯ: 3 ГА У СОСНОВОМУ ЛІСІ Київ 3
      120 000 $
      УНІКАЛЬНА ІНВЕСТИЦІЯ: 3 ГА У СОСНОВОМУ ЛІСІ Велика лісова ділянка з комунікаціями 24 км від Києва. Локація: с. Осиково (Фастівський/Бучанський район), 24 км від КП. Ділянка в оточенні вікового соснового лісу. Прямо через дорогу від діючого елітного КМ Swisstown. ЧОМУ ЦЕ ВИГІДНО ДЛЯ ЗАБУДОВНИКА? Цільове призначення: Під житлове будівництво. Повністю розроблено генеральний план під котеджне містечко. Газифікація: На ділянку вже заведено газ середнього тиску. Електрика: Готовий та затверджений проект на 4 МВт. СУПЕР-ЦІНА: 500 USD / сотка (Найкраща пропозиція в локації для такого об'єму!) Загальна вартість ділянки (300 соток): 120 000 USD. Маємо інші цікаві пропозиції та ділянки різної площі у цій локації!
      Київ
      УНІКАЛЬНА ІНВЕСТИЦІЯ: 3 ГА У СОСНОВОМУ ЛІСІ Макарів 3
        120 000 $
        УНІКАЛЬНА ІНВЕСТИЦІЯ: 3 ГА У СОСНОВОМУ ЛІСІ Велика лісова ділянка з комунікаціями 24 км від Києва. Локація: с. Осиково (Фастівський/Бучанський район), 24 км від КП. Ділянка в оточенні вікового соснового лісу. Прямо через дорогу від діючого елітного КМ Swisstown. ЧОМУ ЦЕ ВИГІДНО ДЛЯ ЗАБУДОВНИКА? Цільове призначення: Під житлове будівництво. Повністю розроблено генеральний план під котеджне містечко. Газифікація: На ділянку вже заведено газ середнього тиску. Електрика: Готовий та затверджений проект на 4 МВт. СУПЕР-ЦІНА: 500 USD / сотка (Найкраща пропозиція в локації для такого об'єму!) Загальна вартість ділянки (300 соток): 120 000 USD. Маємо інші цікаві пропозиції та ділянки різної площі у цій локації! +380973562483 (WhatsApp)
        Макарів
        офлайн
        Маріанна
        На сайті з 16 квітня 2020