1  / 6
Земля комерція 1 га фасад траси Київ - АЕРОПОРТ - Бориспіль - фото 1
Земля комерція 1 га фасад траси Київ - АЕРОПОРТ - Бориспіль - фото 2
Земля комерція 1 га фасад траси Київ - АЕРОПОРТ - Бориспіль - фото 3
Земля комерція 1 га фасад траси Київ - АЕРОПОРТ - Бориспіль - фото 4
Земля комерція 1 га фасад траси Київ - АЕРОПОРТ - Бориспіль - фото 5
Земля комерція 1 га фасад траси Київ - АЕРОПОРТ - Бориспіль - фото 6

Земля комерція 1 га фасад траси Київ - АЕРОПОРТ - Бориспіль

Велика Олександрівка

Поскаржитись
4 000 $
6 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 22 січня 2025, ID: 3497937
Характеристики
  • Площадь участка 100 соток
Опис
Продається фасадна земельна ділянка комерційного призначення на автомобільній розв'язці: Київ - міжнародний аеропорт "Бориспіль" - місто Бориспіль. Площа 1 га (можливе збільшення площі до 4,5 га). Цільове призначення ділянки відповідає актуальному плану забудови території, що дозволяє будівництво комерційних об'єктів. Ділянка рівна, має правильну форму. Фасадна частина 87 метрів, довжина 115 метрів. Будь-які обмеження (часткові обмеження) на використання ділянки: охоронні, санітарні зони, та інше - відсутні. Приватна власність фізичної особи. Будь-яка форма розрахунку. Ціна вказана за одну сотку. Продаж без комісійних, за ціною власника.
Зворотній зв’язок
Сергей Владимирович
офлайн
Схожі оголошення
Земельна ділянка в Дорогинці Фастів 9
    19 000 $
    Дорогинка. Фастівський район. Продається газифікована та електрифікована земельна ділянка приватизована 34 сотки (всі документи в наявності). Будинок з відкритою терасою, потребує капремонту 112,6 кв. м. Водопровід централізований, каналізація-септик. Усі комунікації підведені. На ділянці сарай з дровами, сухий погріб та гараж, газифікована літня кухня. Альпійська гірка, доріжки, фруктові дерева, альтанка з сортовим виноградом. Ідеальне та затишне місце для проживання та відпочинку. Село тихе, дві крамниці, школа, амбулаторія, церква. Ліс, каскад озер (і для риболовлі, і для пляжного відпочинку). У 5 хвилинах - автобусна зупинка (автобуси до Фастова і пряма маршрутка до Києва). Детальна інформація - за вказаним номером телефону. Перегляд - за попередньою домовленістю. Вартість об'єкта містить всі додаткові витрати 19000 у. о.
    Фастів
    Земельна ділянка в Фастовці Фастів 5
      5 700 $
      Фастівець Фастівського району.Продається земельна ділянка для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 10 соток приватизовані поряд зі ставком. Світло, газ поряд. Вартість ділянки 5 700у.о (з урахуванням усіх додаткових витрат і податків).
      Фастів
        4 900 $
        Пгт Калита ул. Квитнева 217.Броварской р. н. 14.6сот.под строительство. в пгт. инфраструктура. До города 25км Торг Возможен обмен на авто
        Бровари
        офлайн
        Сергей Владимирович
        На сайті з 16 квітня 2020