Земельний участок з газом на ділянці, Пилиповичі
Додано: 12 жовтня 2024, ID: 3153708
Характеристики
-
Площадь участка
50 соток
-
Коммуникации
Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога
Опис
Продам три земельні ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку.
Ділянки розташовані: Київська обл., Бучанський район, с. Пилиповичі.
Площа ділянки – 0,1489га, вул. Сонячна,4, кад/номер: 3221087501:01:005:0065
Площа ділянки – 0,149га, вул. Миру,3, кад/номер: 3221087501:01:005:0056
Площа ділянки – 0,149га, вул. Миру,1, кад/номер: 3221087501:01:005:0055
Фактична площа ділянок 0,5 га
Всі ділянки правильної прямокутної форми, рівнинний рельєф, обгороджені загальним парканом з металопрофілю, фундамент під яким бетонний у метр глибину. На кожній ділянці встановлені металеві відкатні ворота. Вода, електрика, газ заведено. Ділянки навколо забудовані та житлові.
Місце розташування ділянок ідеальне як для будівництва будинку, так і дуплексів чи таунхаусів. Поруч із ділянками знаходяться мальовничі лісові масиви, поруч ставок; до центру села, де розташовані дитячий садок, торгові, розважальні об'єкти, міні-готель - 700 метрів. Зручний виїзд на Житомирську та Варшавську траси.
Схожі оголошення
7
Продаж земельної ділянки с. Мар’янівка, вул. Надії (Комарова).
Земельна ділянка площею 30соток, кадастровий.
На території розташований будинок загальною площею 50,6кв.м, Н-2.30м.
Комунікації: водопостачання, електроенергія та газопостачання.
Ціна 10 500$ договірна
5
Продам участок в пригороде г. Черноморск - СТ "Приморский".
Владелец! Без оплаты посреднических услуг!
Документы в порядке и готовы к сделке. Кадастровый номер присвоен.
Площадь - 8,5 соток (потенциально, можно разделить на 2 участка, благодаря 2 фасадным сторонам).
Все коммуникации вдоль участка - вода, электричество, и главное - ГАЗ (труба прямо по границе участка - видно на фото).
Дорога - твёрдое покрытие, можно проезжать в любое время года. До асфальтированной основной дороги - 45 м.
До ближайшего супермаркета "Атика" - 350 м. До моря - около 800 м. До Черноморска - несколько минут на автомобиле (3-5 минут).
Благодаря доступности всех коммуникаций, включая газ, и удачному расположению в непосредственной близости к Черноморску и морю, можно построить дом для круглогодичного проживания либо отель для приезжих, что очень популярно в этой местности (можно глянуть по карте Google).
11
Продам незавершене будівництво промислової будівлі на земельній ділянці площею 1,5 га (150 соток), акт, розташоване на границі м. Свалява та с. Неліпино.
Цільове призначення ділянки - промислове будівництво. Об’єкт розташований на землях с. Неліпино, 500 м від м. Свалява, вул. Торгова 20. На ділянці знаходяться цоколь адмін будівлі, фундаменти під колони для будівлі 120/18 м. Можна поставити любу частину. Територія грунт, до асфальту 500 м, дорога відсипана щебнем, електроенергія.
Ціна 665 $ за сотку. Власник Петро. Телефонуйте. За потреби, вишлю посилання на відео.