1  / 6
Земельна ділянка з фундаментом з будів,паспорт, дозвіл на будівництво - фото 1
Земельна ділянка з фундаментом з будів,паспорт, дозвіл на будівництво - фото 2
Земельна ділянка з фундаментом з будів,паспорт, дозвіл на будівництво - фото 3
Земельна ділянка з фундаментом з будів,паспорт, дозвіл на будівництво - фото 4
Земельна ділянка з фундаментом з будів,паспорт, дозвіл на будівництво - фото 5
Земельна ділянка з фундаментом з будів,паспорт, дозвіл на будівництво - фото 6

Земельна ділянка з фундаментом з будів,паспорт, дозвіл на будівництво

Коломия

Поскаржитись
12 600 $
19 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 27 серпня 2024, ID: 3009413
Характеристики
  • Расстояние до ближайшего города В городе 
  • Кадастровый номер 78200 
  • Площадь участка 10 соток
  • Коммуникации Газ, Скважина, Электричество 
  • Постройки на участке Фундамент 
  • Инфраструктура Остановка транспорта 
  • Ландшафт Река, Озеро 
Опис
Прямий продаж від власника без комісій Будувалось для себе! Ділянка без нюансів, все в порядку! Ділянка 10 соток , з добротним фундаментом (120 см вглиб, 100 см над рівнем, 40 см ширина, з хорошим армуванням, садове товариство ,біля ділянки є озеро, ділянка знаходиться в обжитому місці, забудована житловими будинками. Є план на забудову, будівельний паспорт, дозвіл на будівництво,.На ділянці є дві водяні скважини ,світло та газ поруч .Документи зроблені на житлову .Хороші сусіди ,затишне місце не далеко до м.Коломиї . Розгляну варіанти обміну .
Зворотній зв’язок
ДДД
офлайн
Схожі оголошення
РЕДЕВЕЛОПМЕНТ НА ПОДОЛІ: Інвестиційна пропозиція 6 ГА Київ 2
    1 000 000 $
    РЕДЕВЕЛОПМЕНТ НА ПОДОЛІ: Інвестиційна пропозиція. Локація: Київ, Подільський район, вул. Кирилівська Площа ділянки: 5,919 га Потенціал продажу: до 130 000 м² житлової та комерційної площі Чому цей проєкт цікавий: Електроенергія 10 МВт, газ та міська каналізація. Вигідна логістика. Близькість до ключових транспортних магістралей, розвиненої інфраструктури Подолу та перспективна доступність метро.
    Київ, Подільський
    Продам участок под АЗС. Дніпро 4
      210 000 $
      Продам участок под строительство АЗС, стоянку грузового транспорта,ресторана, 2,5 Га,приватизирован, проходит в доль трассы, Днепропетровская область, Петриковский район, село Гречаное. В данный момент находится Казацкий хутор «Галушковка».
      Дніпро
        3 500 $
        Продается участок 10 соток в Балабановке по переулку Курганскому. Приглашаю на просмотр, звоните !
        Миколаїв, Корабельний
        офлайн
        ДДД
        На сайті з 16 квітня 2020