1  / 16
Земельна ділянка в м. Черкаси - фото 1
Земельна ділянка в м. Черкаси - фото 2
Земельна ділянка в м. Черкаси - фото 3
Земельна ділянка в м. Черкаси - фото 4
Земельна ділянка в м. Черкаси - фото 5
Земельна ділянка в м. Черкаси - фото 6
Земельна ділянка в м. Черкаси - фото 7
Земельна ділянка в м. Черкаси - фото 8
Земельна ділянка в м. Черкаси - фото 9
Земельна ділянка в м. Черкаси - фото 10
Земельна ділянка в м. Черкаси - фото 11
Земельна ділянка в м. Черкаси - фото 12
Земельна ділянка в м. Черкаси - фото 13
Земельна ділянка в м. Черкаси - фото 14
Земельна ділянка в м. Черкаси - фото 15
Земельна ділянка в м. Черкаси - фото 16

Земельна ділянка в м. Черкаси

Черкаси

Поскаржитись
4 500 $
28 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 26 березня 2024, ID: 2797848
Характеристики
  • Расстояние до ближайшего города В городе 
  • Кадастровый номер 7110136400 
  • Площадь участка 4.8 соток
  • Коммуникации Электричество 
  • Постройки на участке Сарай 
  • Инфраструктура Остановка транспорта 
Опис
Продаю затишну земельну ділянку в кооперативі «Садівник». Кадастровий номер: 7110136400:03:036:0022.
Розміром 5 соток (4,8). Ділянка має правильну форму, підключенну електрику (підключений лічильник) та хоз приміщення (деревʼяний сарай). Також влітку є можливість використовувати централізоване водопостачання (наземна труба йде попід забором).
Земля рівна, без впадин та переходів. Також великі дерева викорчувані і немає ніяких фундаментів чи будівельного сміття.
НЕМАЄ високовольтних ліній чи інших потенційних недоліків.
Можна переоформити під забудову.

Підʼїзд можливий з 2 сторін з вулиці Чайковського та з траси (Семиренківська).
На провулку є власні ворота з замком (ключі надаються). Провулок активний, охайний, будуються нові будиночки. Поруч приємні сусіди та зупинка міського транспорту.
Ділянка огороджена з 3 сторін сіткою.
Продаж від власника!

10-15 хв дороги до центру міста на авто!

Причини продажу: вирішив купляти квартиру замість побудови будинку.
Торг вже під час перегляду ділянки!

Більше деталей за телефоном!
Зворотній зв’язок
Сергей
офлайн
Схожі оголошення
Ділянки 0,43 га під малоповерхові багатоквартирні будинки у Фонтанці Одеса 2
    65 000 $
    Продаються земельні ділянки під малоповерхову забудову у Фонтанці Пропонуємо до продажу ділянки по 0,43 га в селі Фонтанка, всього за 600 м від ринку "Початок". Ділянки ідеально підходять для будівництва 4-5 поверхових багатоквартирних житлових будинків. За генеральним планом ці ділянки мають перспективу розвитку під житлову та комерційну забудову. Цільове призначення – середньоповерхова багатоквартирна забудова. Зручне розташування: Всього 600 м від ринку "Початок". Гнучкість: Можлива покупка ділянок площею 0,9 або 1,25 га. Вартість одного ділянки 65 000 дол., вартість двох і більше ділянок обговорюється. Висока рентабельність: На ділянці можна побудувати до 4500 кв.м. корисної площі для продажу або передати ділянку під будівництво забудовнику за 10-12% площ. Ринкова вартість: Середня ціна продажу квадратного метра на етапі будівництва в цьому районі становить від 450 дол./кв.м. Це чудова можливість для забудовників та інвесторів, які шукають перспективні ділянки у зручному та розвиненому районі. Зателефонуйте або напишіть у месенджер (вайбер, телеграм, ватсап) , щоб дізнатися більше та домовитися про перегляд.
    Одеса
      510 000 $
      Пропонуємо до продажу ділянку площею 4,25 га, розташовану всього за 600 м від ринку Початок. За генеральним планом ділянка має перспективу розвитку під житлову або комерційну нерухомість. Цільове призначення – середньоповерхова багатоквартирна забудова. Можливий продаж частинами. Основні переваги: - Розташування: Лише 600 м від ринку Початок, зручний доступ до інфраструктури. - Перспектива розвитку: Ідеально підходить для будівництва багатоквартирних будинків або комерційних об’єктів. - Гнучкість: Можливість придбання частинами, що дозволяє підлаштуватися під ваші потреби. - Прозорі умови: Вказана повна вартість покупки. Додаткових витрат немає. Це чудова можливість для інвесторів, які шукають перспективну ділянку в зручному та розвиненому районі. Не втрачайте шанс реалізувати свої будівельні проєкти! Зателефонуйте або напишіть у месенджер (вайбер, телеграм, ватсап) , щоб дізнатися більше та домовитися про перегляд.
      Одеса, Пересипський
      Продаж ділянки 2Га з виходом до річки с. Мирне Одеса 3
        33 000 $
        Продається ділянка 2га з виходом до річки Барабой, біля траси на Молдову та села Мирне. Ідеально під сонячні станції, котеджі, нарізку ділянок. Продається сусідн ділянка з фасадом на трасу М15.
        Одеса
        офлайн
        Сергей
        На сайті з 16 квітня 2020