1  / 2
Земельна ділянка 3 км від центра Луцька - фото 1
Земельна ділянка 3 км від центра Луцька - фото 2

Земельна ділянка 3 км від центра Луцька

Луцьк

Поскаржитись
280 000 грн.
40 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 14 лютого 2024, ID: 2644048
Характеристики
  • Расстояние до ближайшего города В городе 
  • Площадь участка 98 соток
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Скважина, Электричество, Центральная канализация 
  • Инфраструктура Школа, Остановка транспорта 
Опис
Ідеальна платформа для забудовників! Наявні усі комунікації, ідеально підходить для котеджного, багатоквартирного будівництва до 5 поверхів, будівництва таунхаузів та інфраструктурних обʼєктів . Розміщена на височині в 5 хвилинах їзди від ТЦ ПРОМІНЬ. Поряд школа. Ділянка примикає до вулиці 12 метрів шириною ( згідно Генплану міста Луцька від 20.02.2022 року). Габарити 45 на 222 метри правильної прямокутної форми. Великий запас для підключення мереж каналізації, водопостачання, газифікації та електрифікації . На ділянці є скважина. Ділянка складається з 6 ділянок, які продаються одним пакетом.
Зворотній зв’язок
chaika.lutsk
офлайн
Схожі оголошення
Участок 15 соток в с. Рожны под застройку жилого дома Бровари 19
    10 000 $
    Продам участок правильной формы под застройку 15 соток (26,76*62,45) по улице Леонида Каденюка 76, с.Рожны, рядом река Десна. Расстояние от Киева 24 км Электричество вдоль участка - столбы проходят в двух метрах от участка! Поблизости остановка транспорта, школа, детский сад, супермаркет "Минимаркет", рынок... Рядом новая жилая застройка, постоянно живут соседи. Есть документы на право собственности. 10000 долларов США. Без комиссии.
    Бровари, Рожны
    5 га під LOGISTIC HUB — 3 км від Києва! Новосілки 3
      5 000 $
      5 га під LOGISTIC HUB — 3 км від Києва! Продаж стратегічної ділянки під забудову логістичного комплексу. Де: Києво-Святошинський р-н, поруч із трасою М-05 (Одеса-Київ). Чому це вигідно? Локація №1: Всього 3 км до столиці. Готовий проект: Будівництво без затримок. Інфраструктура: Облаштований заїзд та наявні комунікації. Статус: Земля у власності. Найкраща пропозиція у південному напрямку від Києва для великого бізнесу. +380973562483 (WhatsApp)
      Новосілки
      Любимовка (ОСГ) Дніпро 5
        3 000 $
        Продам, обменяю на авто 2 ОСГ (Приватизированные участки, не пай)– по 2 Га в с. Приднепрянское (Любимовка). Коммуникации 300 м. Асфальтированный подьезд. Цена 3000 долл/Га.
        Дніпро, Самарський, с. Любимовка
        офлайн
        chaika.lutsk
        На сайті з 16 квітня 2020