1  / 15
ЗДАНА 2 кім. квартира 65м2 в районі Озера ЖК "Долішній" - фото 1
ЗДАНА 2 кім. квартира 65м2 в районі Озера ЖК "Долішній" - фото 2
ЗДАНА 2 кім. квартира 65м2 в районі Озера ЖК "Долішній" - фото 3
ЗДАНА 2 кім. квартира 65м2 в районі Озера ЖК "Долішній" - фото 4
ЗДАНА 2 кім. квартира 65м2 в районі Озера ЖК "Долішній" - фото 5
ЗДАНА 2 кім. квартира 65м2 в районі Озера ЖК "Долішній" - фото 6
ЗДАНА 2 кім. квартира 65м2 в районі Озера ЖК "Долішній" - фото 7
ЗДАНА 2 кім. квартира 65м2 в районі Озера ЖК "Долішній" - фото 8
ЗДАНА 2 кім. квартира 65м2 в районі Озера ЖК "Долішній" - фото 9
ЗДАНА 2 кім. квартира 65м2 в районі Озера ЖК "Долішній" - фото 10
ЗДАНА 2 кім. квартира 65м2 в районі Озера ЖК "Долішній" - фото 11
ЗДАНА 2 кім. квартира 65м2 в районі Озера ЖК "Долішній" - фото 12
ЗДАНА 2 кім. квартира 65м2 в районі Озера ЖК "Долішній" - фото 13
ЗДАНА 2 кім. квартира 65м2 в районі Озера ЖК "Долішній" - фото 14
ЗДАНА 2 кім. квартира 65м2 в районі Озера ЖК "Долішній" - фото 15

ЗДАНА 2 кім. квартира 65м2 в районі Озера ЖК "Долішній"

Крихівці

Поскаржитись
74 800 $
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 28 березня 2026, ID: 4880185
Характеристики
  • Без комісії Так 
  • Кімнат
  • Загальна площа 65 м2
  • Площа кухні 12 м2
  • Поверх
  • Поверховість
  • Ремонт Під чистове оздоблення 
  • Тип стін Цегляний 
  • Комфорт Подогрев полов, Терраса, Панорамные окна, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Лифт 
Опис
Вигідна пропозиція, продається 2 кім. квартира в малоповерховому ЖК "Долішній", в одному з найсучасніших житловому комплексі нашого міста!

ЗДАНА секція.
Квартира ГОТОВА до ремонту!

Загальна площа - 65 м2 за обмірами БТІ.
Поверх - 4 ЖИТЛОВИЙ з ліфтом.

Квартира функціонального планування, окрема спальня з відкритим балконом, кухня з можливістю розділити чи обʼєднати з вітальнею, два санвузли.
Індивідуальне газове опалення.

В наповнення квартири входить:
- вікна REHAU (двокамерний склопакет, пʼятикамерний профіль);
- Вхідні двері MILANO
- Штукатурка стін "під маяки"
- Напівсуха стяжка підлоги
- Підігрів підлоги (коридор, ванна, кухня)

Закритий Житловий комплекс з сучасним ландшафтним дизайном, дитячими та спортивними майданчиками, зонами для відпочинку. Поруч школа та садок, магазини та супермаркети, 5хв. на авто Парк та міське озеро, 10 хв. до центру міста.
Зворотній зв’язок
Леся LOCAL'
офлайн
Схожі оголошення
Продам 3к квартиру 70 м2 ЖК Женева Після будівельників Дніпро 13
  • Трикімнатна
  • 70 м2
  • 8 / 12 пов.
73 000 $
Продам 3к квартиру 70 м2 в ЖК Женева вул. Короленка, 22А, секція 6. Квартира в новобудові, після будівельників. Планується в кухню студію та 2 окремі кімнати з гардеробом. Автономне газове опалення. Вид на р. Дніпро.
Дніпро, Центральний
Терміново!Продам двокімнатну квартиру в Аркадії з видом на море Одеса 15
  • Двокімнатна
  • 75 м2
  • 15 / 23 пов.
99 999 $
Терміново! Продам квартиру з видом на море в Аркадії! Ціна нижча, ніж у новобудовах на Таїрова!! Генератор, свій резервуар з водою, в паркінге бомбосховище з wi-fi Новобудова по Гагарінському плато, 5/2, район ресторану «Арарат». Локація, куди приїжджають жити та відпочивати. Тут не пояснюють, де море — його видно із вікон. Квартира, яка закриває одразу два завдання: комфорт для себе та зрозумілий дохід. - Дві спальні - Простора кухня-вітальня Це той формат, який завжди потрібний. Люди шукають саме таке житло — і швидко ухвалюють рішення. Оренда аналогічних квартир в Аркадії стартує від 120 євро на добу. Локація працює цілий рік: влітку — подобово, решта часу — стабільна довгострокова оренда. Об єкт ліквідний: його легко здавати та вигідно перепродати. — Одразу потрапляєш до центру життя Одеси - море, ресторани, Інфраструктура: - в пішій доступності, все вже зрозуміло та звучно! - Високий попит на оренду без простоїв Переваги : — охорона та консьєрж 24/7 - Закрита територія - зручний заїзд з Аркадії та Плато! - статусний житловий комплекс. У подарунок дизайн-проект з продуманою розстановкою меблів можна швидко реалізувати без зайвих витрат часу. Ціна нижча, ніж у нових будинках на Таїрова, при цьому рівень життя, ліквідність та прибутковість – значно вищий. Такі об єкти не затримуються над ринком. Якщо ви шукаєте варіант біля моря зі зрозумілою вигодою – це він.!
Одеса, Приморський
Продаж 1-кімнатної квартири біля метро Теремки з ремонтом в новому ЖК комфорт класу Авеню 42, Валерʼ Київ 9
  • Однокімнатна
  • 39.1 м2
  • 12 / 25 пов.
63 000 $
Продаж 1-кімнатної квартири з ремонтом в новому ЖК комфорт класу Авеню 42, Валерʼяна Підмогольного 5 (Глушкова 42), Київ, Голосіївський район біля метро Теремки. В будинку є генератор на опалення, воду, ліфти. Зданий в 2024 році, територія оздоблена, право власності 2025 року. Податки сплачуємо. Ключі на руках, можна заїжджати. Світла квартира площею 39,1 м² з неймовірним панорамним краєвидом на 12 поверсі 25 поверхового будинку. Вид на ліс, вікна у двір. Вже виконаний ремонт від забудовника (шпалери, підлога, сантехніка), меблів немає. Лічильники день/ніч на електрику, самі передають показники; лічильники на воду, можна встановити лічильник на опалення. Вода та опалення централізоване. Плита електрична. Новий сучасний будинок із закритою територією та охороною. До метро Теремки — 10 хвилин пішки. Поруч: • ТРЦ Respublika Park • ТРЦ Магелан • ВДНГ • магазини, кафе, спортклуби та вся необхідна інфраструктура. Цена: 63000у.е. + комісія АН Тел. 063-978-83-80, Ольга.
Київ, Голосіївський
офлайн
Леся LOCAL'
На сайті з 16 квітня 2020