1  / 7
Здам затишну смарт-квартиру біля Французького бульвару - фото 1
Здам затишну смарт-квартиру біля Французького бульвару - фото 2
Здам затишну смарт-квартиру біля Французького бульвару - фото 3
Здам затишну смарт-квартиру біля Французького бульвару - фото 4
Здам затишну смарт-квартиру біля Французького бульвару - фото 5
Здам затишну смарт-квартиру біля Французького бульвару - фото 6
Здам затишну смарт-квартиру біля Французького бульвару - фото 7

Здам затишну смарт-квартиру біля Французького бульвару

Харків, Немишлянський

Поскаржитись
5 000 грн.
333 грн. за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 2 травня 2026, ID: 4984853
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 15 м2
  • Площадь кухни 4 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • С мебелью Так 
  • Планировка Смарт-квартира 
  • Ремонт Евроремонт 
Опис
Пропонується в оренду сучасна смарт-квартира з євроремонтом у зручному районі (вул.Михайлика, 4)
• Загальна площа — 15 м²
У квартирі є все необхідне для комфортного життя:
•Варочна панель, мікрохвильова піч
• Холодильник, пральна машина
• Бойлер
• Телевізор, Wi-Fi
Санвузол суміжний, є ванна
Інфраструктура поруч:
Магазини, супермаркети, транспорт, парк, кафе, аптеки — все в пішій доступності.
Зворотній зв’язок
Оля
офлайн