1  / 2
Здам в оренду приміщення - фото 1
Здам в оренду приміщення - фото 2

Здам в оренду приміщення

Житомир

Поскаржитись
500 грн.
9 грн. за м²
5 переглядів оголошення | 1 сьогодні Показати статистику
Додано: 26 серпня 2024, ID: 3003961
Характеристики
  • Расположение в промзоне 
  • Общая площадь 57 м2
  • Ремонт Ні 
  • Ні 
Опис
Пропонуємо в оренду два сучасних офісних приміщення у престижному "Авіла Бізнес Центрі", розташованому в самому центрі міста. В наявності:

Приміщення 57 кв.м – ідеально підходить для невеликого офісу чи студії. Простір може бути адаптований під ваші потреби.

Приміщення 226 кв.м – просторе приміщення, яке підходить для великої компанії або відкритого офісного простору. Є можливість зонування та облаштування кількох робочих зон.

Обидва приміщення готові до використання. Бізнес-центр оснащений усіма необхідними комунікаціями, охороною, відеоспостереженням та паркінгом. Вигідне розташування в центрі міста забезпечує легкий доступ до громадського транспорту та всіх необхідних сервісів.

Ціна - 500грн/кв.м.

Звертайтеся для отримання додаткової інформації та організації перегляду!
Зворотній зв’язок
Наталія АН Ріо
офлайн
Схожі оголошення
Здам в оренду торговий павільйон (район Раківка) Кременчук 6
    3 300 грн.
    Вдале місце — запорука успішного бізнесу! Якщо ви шукаєте компактне та вигідно розташоване приміщення для торгівлі чи надання послуг, зверніть увагу на цю пропозицію. До Вашої уваги пропонуються 2 торгові павільйони площею 6 і 12 м2 знаходиться на території ринку «Крюківчанка» (район Раківка), поруч із Вагонним заводом та торговим центром — у місці з активним пішохідним трафіком і постійним потоком потенційних покупців. Переваги: ✅ вигідне розташування, яке працює на ваш бізнес; ✅ утеплений та засклений павільйон; ✅ повністю готовий до роботи — можна розпочинати без зайвих вкладень; ✅ чудово підійде для продажу товарів, кави, квітів, ремонту, сервісних послуг та багатьох інших видів діяльності; Не втрачайте можливість орендувати приміщення в локації, де вас щодня бачитимуть сотні потенційних клієнтів! Телефонуйте вже сьогодні, щоб дізнатися деталі, домовитися про перегляд та обговорити умови оренди. Із задоволенням відповім на всі ваші запитання!
    Кременчук
    БЕЗ КОМІСІЇ! Офіс 295 м² вул. Грушевського/ЦЕНТР Київ 4
      550 грн.
      БЕЗ КОМІСІЇ! Офіс 295 м² вул. Грушевського/ЦЕНТР, Локація: Центр, вул. Грушевського. Царський будинок, 2 хв від м. Хрещатик. Світло 24/7 — безперебійна робота за будь-яких умов! Комфорт: Нежитловий фонд, охорона, кондиціонер, паркінг. Призначення: Ідеально під офіс, шоу-рум, представництво чи кабінет. Є інші варіанти приміщень у цій будівлі від 20 до 300 кв.м. Ціна 550 грн за кв.м. Комунальні платежі включені у вартість. +xxx-xx-xx83 | Ексклюзивний договір. | Без комісії!
      Київ, Печерський
      Сдам помещение цокольный этаж,пр.Слобожанский 14 Дніпро 2
        40 000 грн.
        Сдам помещение цокольный этаж,пр.Слобожанский 14,отдельный вход,328 кв.м.,можно под швейную мастерскую,склад,небольшое производство.
        Дніпро, Індустріальний, Инустриальный
        офлайн
        Наталія АН Ріо
        На сайті з 16 квітня 2020