1  / 13
Здам в оренду офісне приміщення 18+32 кв м в Центральній частині міста - фото 1
Здам в оренду офісне приміщення 18+32 кв м в Центральній частині міста - фото 2
Здам в оренду офісне приміщення 18+32 кв м в Центральній частині міста - фото 3
Здам в оренду офісне приміщення 18+32 кв м в Центральній частині міста - фото 4
Здам в оренду офісне приміщення 18+32 кв м в Центральній частині міста - фото 5
Здам в оренду офісне приміщення 18+32 кв м в Центральній частині міста - фото 6
Здам в оренду офісне приміщення 18+32 кв м в Центральній частині міста - фото 7
Здам в оренду офісне приміщення 18+32 кв м в Центральній частині міста - фото 8
Здам в оренду офісне приміщення 18+32 кв м в Центральній частині міста - фото 9
Здам в оренду офісне приміщення 18+32 кв м в Центральній частині міста - фото 10
Здам в оренду офісне приміщення 18+32 кв м в Центральній частині міста - фото 11
Здам в оренду офісне приміщення 18+32 кв м в Центральній частині міста - фото 12
Здам в оренду офісне приміщення 18+32 кв м в Центральній частині міста - фото 13

Здам в оренду офісне приміщення 18+32 кв м в Центральній частині міста

Полтава

Поскаржитись
90 грн.
2 грн. за м²
6 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 15 січня 2024, ID: 2523026
Характеристики
  • Общая площадь 50 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ні 
Опис
Здам на тривалий термін офісне приміщення з 2 кімнат 18 та 32 кв м по вул. Олени Пчілки 19,а.зроблений косметичний ремонт, вікна металопластикові, є Домофон. У кожній кімнаті кондиціонер. Опалення електричне.Санвузол у загальному користуванні . Доступ до приміщення цілодобовий .Поруч росташовані складські приміщення та автосоянка. До зупинки Кільцевого Панаса Мирного 7 хв.
Зворотній зв’язок
Игорь
офлайн
Схожі оголошення
Оренда міні складу для тимчасового зберігання речей Київ 5
    490 грн.
    Оренда зручного міні-складу для тимчасового зберігання речей. Вибір Країни 2023-2025 Працюємо цілодобово. Додаткова охорона. Оптимальне рішення у разі переїзду, звільнення житлової площі від зайвих предметів, меблів, спортивного інвентарю на період ремонту. Наші бокси для зберігання речей мають багаторівневий захист і відповідають високим європейським стандартам. Розміри міні складів від 1 до 50 м2. Вартість від 490 грн. у місяць. У нас можна орендувати корисну площу від тижня до нескінченності та зберігати: • спортивний інвентар та сезонні речі; • меблі, побутову техніку, інструменти; • мотоцикли, снігоходи, велосипеди, човнові двигуни; • шини, диски, запчастини, фаркопи, багажники; • офісну чи оргтехніку, обладнання; • дитячі ліжечка, коляски чи іграшки; • товари чи дрібні вантажі; • архівні та бухгалтерські документи; Skladovka.UA у вільному доступі для фізичних та юридичних осіб! Декілька рівнів безпеки, жодних комісійних та комунальних послуг. Оформлення договору оренди згідно із законодавством України за кілька хвилин, у тому числі онлайн. Ми здаємо склади в оренду понад 18 років – це найкращий показник довіри! Перебуваємо на Оболоні, за Епіцентром на Богатирської/Полярної, вул. Сім'ї Шовкоплясів, 7. Можливе зберігання негабаритних речей – від архівної коробки до великого контейнера. Фото відповідають оригіналу. Усі подробиці на нашому сайті: https://skladovka.ua
    Київ, Оболонський
    Аренда офиса Правда Воронцова 31 кв.м. Дніпро 5
      4 600 грн.
      Сдам 2х комнатный офис Воронцова Правда - 31 кв м - 5 / 8 этажного офисного здания - бронедвери, м/п окна - мебель при необходимости (есть другая мебель в наличии) - интернет - лифт - санузел на этаже. Возможны улучшения в счет арендной платы. аренда 4600 + ком услуги 067 56 65 380
      Дніпро, Амур-Нижньодніпровський
        40 грн.
        Сдам асфальтируемый участок, огражден бетонным забором, ж/м.Западный ул. Данила Галицкого, можем сдать любую площадь, от 200 кв.м., цена 40 гр.м.кв. Есть охрана, пропускной пункт, парковка, видео наблюдение, офиы.
        Дніпро, Новокодакський, Западный
        офлайн
        Игорь
        На сайті з 16 квітня 2020