1  / 8
Здам в оренду однокімнатну квартиру від власника Софіївська Борщагівка - фото 1
Здам в оренду однокімнатну квартиру від власника Софіївська Борщагівка - фото 2
Здам в оренду однокімнатну квартиру від власника Софіївська Борщагівка - фото 3
Здам в оренду однокімнатну квартиру від власника Софіївська Борщагівка - фото 4
Здам в оренду однокімнатну квартиру від власника Софіївська Борщагівка - фото 5
Здам в оренду однокімнатну квартиру від власника Софіївська Борщагівка - фото 6
Здам в оренду однокімнатну квартиру від власника Софіївська Борщагівка - фото 7
Здам в оренду однокімнатну квартиру від власника Софіївська Борщагівка - фото 8

Здам в оренду однокімнатну квартиру від власника Софіївська Борщагівка

Софіївська Борщагівка

Поскаржитись
15 000 грн.
395 грн. за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 1 березня 2026, ID: 4817552
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 38 м2
  • Площадь кухни 15 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • С мебелью Так 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация 
  • Дополнительно Можно с детьми 
Опис
З РІЕЛТОРАМИ не працюємо !! Не турбувати!!!

Здаємо свою квартиру в оренду. Друга здача після власників.
Софіївська Борщагівка. ЖК Львівський маєток
Недалеко багато різних супермаркетів (5–10 хв), ТРЦ, кінотеатр, лікарні.
До зупинки — 5 хв.
Квартира однокімнатна, 38 квадратів з лоджією ( розкладається диван на лоджії для однієї людини).
Вся техніка є ( телевізор, холодильник, духівка, мікрохвильова, пральна машинка, пилосос)
Стіл на кухні теж розкладається в більший
Деталі і фото в повідомленнях :)
Другий поверх із чотирьох.
10–15 хв до невеликого лісу.
Без тварин
Зворотній зв’язок
Ольга
офлайн
Схожі оголошення
Сучасна 1к квартира в Центрі, Перша здача! Хмельницький 11
    17 500 грн.
    ПЕРША ЗДАЧА: Елітні апартаменти біля Центру та Парку Шукаєте бездоганне житло преміумкласу? Пропонуємо 1-кімнатну квартиру в елітному житловому комплексі, де розкіш поєднується з домашнім затишком. У квартирі ще ніхто не проживав — абсолютно все нове! Головні переваги: Локація: Безпосередня близькість до Центру міста та мальовничого парку — ідеальне місце для відпочинку та активного життя. Стан: Авторський ремонт із використанням дорогих високоякісних матеріалів. Кожна деталь продумана для вашого комфорту. Світло та простір: Панорамні енергозберігаючі вікна наповнюють оселю природним світлом та відкривають чудові краєвиди. Максимальний комфорт: Клімат: Індивідуальне опалення та тепла підлога по всій площі забезпечать ідеальний мікроклімат у будь-яку пору року. Встановлено кондиціонер. Повна комплектація: Квартира укомплектована всіма необхідними новими меблями та технікою, включаючи посудомийну машину. Ready-to-live: У наявності вже є все необхідне для життя — від посуду до постільної білизни. Умови оренди: Шукаємо одну відповідальну людину або порядну пару (без дітей). Сувора умова: без домашніх тварин. Квартира вільна та готова до миттєвого заселення. Не пропустіть шанс стати першим мешканцем цієї унікальної оселі! Телефонуйте для запису на перегляд.
    Хмельницький
    Оренда сучасної квартири в ЖК "Прем’єр" Кривий Ріг 19
      20 000 грн.
      Оренда сучасної квартири в ЖК "Прем’єр" - вул. Пришвіна - Саксаганський район Технічні характиристики: - загальна площа -110 кв.м. - 9 поверх 9 поверхового будинку - крите паркомісце у дворі - квартира з меблями та сучасною технікою - закрита територія під охороною - дитячий майданчик - зона барбекю Планування об’єкту: - вітальня - кухня - 2 спальні кімнати - санвузол - ванна кімната Комунікації: - автономне опалення - тепла підлога - кондиціювання - охоронна сигналізація - відеоспостереження - домофон Логістична розв’язка: - затишний двір - зупинки громадського транспорту - зручний підїзд Додаткові платежі: - світло - вода - інтернет - охорона - послуги ЖКХ - газ - 50% послуга агенції - оплата за перший та гарантійний платіж. Ціна - 20000грн За будь-якими питаннями за цією або іншими пропозиціями звертайтесь за номером телефону, де відповість наш ріелтор Наталія. З повагою, команда Credo!
      Кривий Ріг, Саксаганський
      Оренда 3х кімнатна вул.Січових Стрільців 59-65, 9/9 пов. Київ 6
        21 000 грн.
        Трехкімнатна квартира в стилі "студія". Облаштована необхідною побутовою технікою. На тривалий термін. Оплата перший та останій місяць. Комісія 50%
        Київ, Шевченківський