1  / 1
Здам в оренду гараж ТВГ-6 - фото 1

Здам в оренду гараж ТВГ-6

Вінниця

Поскаржитись
3 800 грн.
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 27 червня 2026, ID: 5136579
Характеристики
  • Вид гаража Гараж 
  • Матеріал Цегляний 
  • Загальна площа 18 м2
  • Комунікації Електрика 
  • Комфорт Яма, Охорона 
Опис
Здам в оренду гараж в ТВГ 6 м. Вінниці, який знаходиться поряд із центральною прохідною. Неподалік розташована трамвайна зупинка "Електромережа". Крім основного приміщення гаража є додаткова кімната та підал. Розміри гаражного приміщення приблизно 3.2 х 5.5 + кімната 3.2. х 1.5 та підвал на всю площу гаража.
Зворотній зв’язок
Лариса
офлайн
Схожі оголошення
Оренда машиномісць на Воздвиженській Київ 2
    200 евр.
    Здаються в довгострокову оренду машиномісця в підземному паркінгу в офісному комплексі по вул. Воздвиженській,52-54 (Подільський район, поруч з Андріївським узвозом). Цілодова охорона, відеоспостереження. Від власника.
    Київ, Подільський
    БЕЗ % Оренда паркінгу в ЖК Львівська площа вул. Кудрявська 24 А Київ 7
      6 000 грн.
      БЕЗ % Оренда паркінгу в ЖК Львівська площа вул. Кудрявська 24 А Здам паркувальне місце в підземному паркінгу ЖК Львівська площа. Охоронювана територія, відеоспостереження, тепле і сухе паркувальне місце. Вільні місця: 55А, 1А, 2А. Вартість 6000 грн. Прямий договір від власника. Тел. 067-445-68-04
      Київ, Шевченківський
        1 000 грн.
        Сдам гараж на долгое время.не дорого в хорошем состоянии.Электриков7
        Київ, Подільський
        офлайн
        Лариса
        На сайті з 16 квітня 2020