1  / 9
Здам в оренду довгостроково склад 533,2м.кв. М Бориспіль - фото 1
Здам в оренду довгостроково склад 533,2м.кв. М Бориспіль - фото 2
Здам в оренду довгостроково склад 533,2м.кв. М Бориспіль - фото 3
Здам в оренду довгостроково склад 533,2м.кв. М Бориспіль - фото 4
Здам в оренду довгостроково склад 533,2м.кв. М Бориспіль - фото 5
Здам в оренду довгостроково склад 533,2м.кв. М Бориспіль - фото 6
Здам в оренду довгостроково склад 533,2м.кв. М Бориспіль - фото 7
Здам в оренду довгостроково склад 533,2м.кв. М Бориспіль - фото 8
Здам в оренду довгостроково склад 533,2м.кв. М Бориспіль - фото 9

Здам в оренду довгостроково склад 533,2м.кв. М Бориспіль

Бориспіль

Поскаржитись
58 500 грн.
110 грн. за м²
2 перегляди оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 7 березня 2026, ID: 4827368
Характеристики
  • Расположение в промзоне 
  • Общая площадь 533.2 м2
  • Этажность
  • Так 
  • Коммуникации Скважина 
Опис
Здається в оренду склад загальною площею 533,2 м²,
розташований за адресою: м. Бориспіль, вул. Сергія Оврашка, 8-А.

Призначення: тільки під склад непродовольчих товарів
Під виробництво не підходить

Планування та площі (1 поверх):
• склад — 422 м²
• майстерня — 91,4 м²
• побутове приміщення — 9,1 м²
• котельня — 10,7 м²

Оснащення та переваги:
• рампа
• вантажно-розвантажувальна техніка (кара)
• стелажі
• охорона
• генератор
• електропостачання
• власна свердловина
Орендна плата: 58 500 грн/міс (без ПДВ від ФОП, 3-тя група +Комунальні послуги оплачуються окремо
Зворотній зв’язок
Наталія
офлайн