1  / 3
Здам в м.Обухів кімнату в 3 х кімнатній квартирі. - фото 1
Здам в м.Обухів кімнату в 3 х кімнатній квартирі. - фото 2
Здам в м.Обухів кімнату в 3 х кімнатній квартирі. - фото 3

Здам в м.Обухів кімнату в 3 х кімнатній квартирі.

Обухів

Поскаржитись
4 000 грн.
53 грн. за м²
8 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 27 квітня 2026, ID: 4971770
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 75 м2
  • Площадь кухни 8 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Меблирование Так 
  • Тип дома Жилой фонд 80-90-е 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Электричество, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Детский сад, Школа, Бювет, Рынок, Детская площадка, Аптека 
  • Дополнительно Можно студентам 
Опис
Здам кімнату в 3 х кімнатній квартирі в Обухові на Пещаній.
Всі удобства є-пральна машинка,холодильник,бойлер .
Фото не співпадають.
Зворотній зв’язок
Олена Михайлiвна
офлайн