1  / 8
Здам в аренду кімнату в Коцюбинському в квартирі з власниками - фото 1
Здам в аренду кімнату в Коцюбинському в квартирі з власниками - фото 2
Здам в аренду кімнату в Коцюбинському в квартирі з власниками - фото 3
Здам в аренду кімнату в Коцюбинському в квартирі з власниками - фото 4
Здам в аренду кімнату в Коцюбинському в квартирі з власниками - фото 5
Здам в аренду кімнату в Коцюбинському в квартирі з власниками - фото 6
Здам в аренду кімнату в Коцюбинському в квартирі з власниками - фото 7
Здам в аренду кімнату в Коцюбинському в квартирі з власниками - фото 8

Здам в аренду кімнату в Коцюбинському в квартирі з власниками

Коцюбинське

Поскаржитись
4 000 грн.
299 грн. за м²
8 переглядів оголошення | 1 сьогодні Показати статистику
Додано: 27 квітня 2026, ID: 4971754
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 13.4 м2
  • Площадь кухни 9.5 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Жилой фонд 91-2000-е 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне, Лифт 
Опис
Здається в довгострокову оренду кімнату в трьох-кімнатній квартирі в смт Коцюбинське (Київська об). Проживання в квартирі разом з власниками (чоловік та дружина).

Інфраструктура: поряд 20 хв пішки знаходиться ТЦ Lavina Mall, Епицентр, Сільпо. Поряд біля будинку знаходиться: магазин Фора, аптека, пекарня, тренажерний зал, продуктові магазин та салони краси, Нова пошта. До найближчої зупинки транспорту 3 хв пішки. Найближча ст. метро Академістечко, 10-15 хв. на маршрутці.

Квартира: розташована на 5-у поверсі в 9-и поверховому будинку, ліфт, косметичний ремонт, балкон. В квартирі є все необхідне для комфортного проживання:
Кухня:
- холодильник (кілька поличок для власного користування);
- газова плита (наявність газу)
- мікрохвильова піч
- витяжка
- кавамашина
- посуд, столове та кухонне приладдя (можна використовувати за потреби)

Вимоги: не курці, без дітей, тварин.

Вартість оренди кімнати: 4000 грн +комунальні (згідно лічильників) + Інтернет.
Кімната вільна по перегляду та заїзду.

PS* - з агентствами не працюю. Ріелторів прошу не турбувати.

Більше детальна інформація за телефоном: + 38 (09**********41 Любов
Зворотній зв’язок