Здам свою кімнату.метро Заводська.
5 поверх 12ти поверхового будинку.площа 17м.туалет та ванна на 2 кімнати.
2тисячі плюс комунальні послуги.Оплата при заселенні перший і останній місяць
Сдам комнату с 1 хозяйкой на ж.м.Победа-3 дом у остановки.
диван.чистота.интернет.стиральная есть.своя мебель
Проживание с хозяйкой.комнаті раздельніе риелтор 100%
на поселение 10000грн