1  / 8
Здам помещение салон красоты ЖК Киевский квартал, ЖК Львовский маеток - фото 1
Здам помещение салон красоты ЖК Киевский квартал, ЖК Львовский маеток - фото 2
Здам помещение салон красоты ЖК Киевский квартал, ЖК Львовский маеток - фото 3
Здам помещение салон красоты ЖК Киевский квартал, ЖК Львовский маеток - фото 4
Здам помещение салон красоты ЖК Киевский квартал, ЖК Львовский маеток - фото 5
Здам помещение салон красоты ЖК Киевский квартал, ЖК Львовский маеток - фото 6
Здам помещение салон красоты ЖК Киевский квартал, ЖК Львовский маеток - фото 7
Здам помещение салон красоты ЖК Киевский квартал, ЖК Львовский маеток - фото 8

Здам помещение салон красоты ЖК Киевский квартал, ЖК Львовский маеток

Софіївська Борщагівка

Поскаржитись
15 000 грн.
238 грн. за м²
1 перегляд оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 20 грудня 2024, ID: 3384216
Характеристики
  • Расположение в административном здании 
  • Общая площадь 63 м2
  • Этажность
  • Ремонт Так 
  • Так 
  • Так 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Опис
Здається в оренду приміщення 63 М2,з ремонтом та меблями під салон краси,( або під інший вид діяльності)Окрема вхідна група,інтернет, телебачення,охоронна система,грати на вікнах,індивідуальне опалення,бойлер( також є проточний водонагрівач)Душова кабіна,телевізор,холодильник,мікрохвильова піч,чайник.
5 кімнат,санвузол .
15.000грн + 15000 (стараховий платіж)+комунальні послуги+50% комісія
С. Софіївська Борщагівка, ЖК Київський квартал, вул. Райдужна 165
09******39 Ксенія
АН «ВДАЛИЙ ВИБІР»
Зворотній зв’язок
Ксенія
офлайн
Схожі оголошення
Оренда приміщення Біла Церква 3
    19 500 грн.
    Здам в оренду капітальне приміщення в м. Біла Церква по вул. Сухоярська загальною площею 250кв. м, під склад або виробництво, Сухий. Рівна підлога. Хороший під'їзд. Закрита територія. Поруч Одеська траса. Підійде під будь-яку групу, крім хімічної. ціна 50грн. за 1 кв. м. Офіційно зареєстроване підприємство з постійною адресою, кваліфікованим персоналом та досвідом роботи, надає повний перелік послуг з питань, пов'язаних з нерухомістю. Безкоштовно приймаємо заявки від продавців і орендодавців. Гарантуємо об'єктивну оцінку, якісну рекламну компанію і юридичну підтримку. Юридичний супровід угод до моменту вручення правовстановлюючих документів, перевірка нерухомості на наявність арештів, обтяжень, и.т.п.
    Біла Церква
    Пропонується в оренду фасадне підвальне приміщення площею Біла Церква 3
      250 грн.
      Пропонується в оренду фасадне підвальне приміщення площею 250кв.м. по вул. Леваневського район ДК Росава .- Варіанти використання: магазин, банк, салон, представництво, т.д - Фасад, велике місце під рекламу. Активний пішохідний і автомобільний потік людей. Оточення: в 50м. McDonald's, базар, магазини, ресторани, банки, бізнес-центри, житлові будінку. зупинка громадського транспорту. Телефонуйте !!! цікавий варіант. Перегляди в зручне для Вас час. Офіційно зареєстроване підприємство з постійною адресою, кваліфікованим персоналом та досвідом роботи, надає повний перелік послуг з питань, пов'язаних з нерухомістю. Безкоштовно приймаємо заявки від продавців і орендодавців. Гарантуємо об'єктивну оцінку, якісну рекламну компанію і юридичну підтримку. Юридичний супровід угод до моменту вручення правовстановлюючих документів, перевірка нерухомості на наявність арештів, обтяжень, и.т.п.
      Біла Церква
      Задається в оренду ангар на червоній лінії, пр. Богдана Хмельницького 138, Б Дніпро 6
        500 грн.
        Задається в оренду ангар на червоній лінії, пр. Богдана Хмельницького 138, Б. 180 кв.м., утеплений, центральна каналізація, водопровід, санвузол, електроенергія 220В, 380В, житловий масив, поряд відділення нової пошти, транспортна розв'язка, ТРЦ, супермаркет.з усіх питань звертатись за тел. 0668569015, WhatsApp +380679344767
        Дніпро, Шевченківський
        офлайн
        Ксенія
        На сайті з 16 квітня 2020