1  / 11
Здам квартиру-студію,15 хв. від м.Житомирська(с.Мила) - фото 1
Здам квартиру-студію,15 хв. від м.Житомирська(с.Мила) - фото 2
Здам квартиру-студію,15 хв. від м.Житомирська(с.Мила) - фото 3
Здам квартиру-студію,15 хв. від м.Житомирська(с.Мила) - фото 4
Здам квартиру-студію,15 хв. від м.Житомирська(с.Мила) - фото 5
Здам квартиру-студію,15 хв. від м.Житомирська(с.Мила) - фото 6
Здам квартиру-студію,15 хв. від м.Житомирська(с.Мила) - фото 7
Здам квартиру-студію,15 хв. від м.Житомирська(с.Мила) - фото 8
Здам квартиру-студію,15 хв. від м.Житомирська(с.Мила) - фото 9
Здам квартиру-студію,15 хв. від м.Житомирська(с.Мила) - фото 10
Здам квартиру-студію,15 хв. від м.Житомирська(с.Мила) - фото 11

Здам квартиру-студію,15 хв. від м.Житомирська(с.Мила)

Мила

Поскаржитись
9 000 грн.
316 грн. за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 21 травня 2026, ID: 5034679
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 28.5 м2
  • Площадь кухни 1 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • С мебелью Так 
  • Планировка Студия 
  • Отопление Централизованное 
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Комфорт Душевая кабина, Мебель на кухне 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Остановка транспорта, Детская площадка, Аптека, Отделение почты 
  • Дополнительно Можно студентам 
Опис
Здам на довгий термін квартиру-студію в с.Мила,15 км від м.Житомирська.Загальна площа 28,5 м2.Централізоване опалення,електроплита,бойлер.В квартирі є все необхідне:диван,шкаф,холодильник,плита,микрохвильовка,пральна машина,невеличкий стіл,крісло,дзеркало,шкафчик для взуття.
Зупинка транспорту в 5 хв. від дому.На маршрутці-15 хвилин до м.Житомирська.Поруч:АТБ,Фора,Галя Балувана,відділення НП,аптеки.
Квартира здається від власника.Вартість оренди:9000 грн на місяць плюс комунальні послуги.
Зворотній зв’язок
Ганна
офлайн