1  / 17
Здам кімнату в приватному секторі - фото 1
Здам кімнату в приватному секторі - фото 2
Здам кімнату в приватному секторі - фото 3
Здам кімнату в приватному секторі - фото 4
Здам кімнату в приватному секторі - фото 5
Здам кімнату в приватному секторі - фото 6
Здам кімнату в приватному секторі - фото 7
Здам кімнату в приватному секторі - фото 8
Здам кімнату в приватному секторі - фото 9
Здам кімнату в приватному секторі - фото 10
Здам кімнату в приватному секторі - фото 11
Здам кімнату в приватному секторі - фото 12
Здам кімнату в приватному секторі - фото 13
Здам кімнату в приватному секторі - фото 14
Здам кімнату в приватному секторі - фото 15
Здам кімнату в приватному секторі - фото 16
Здам кімнату в приватному секторі - фото 17

Здам кімнату в приватному секторі

Житомир, Вокзал

Поскаржитись
5 000 грн.
83 грн. за м²
2 перегляди оголошення | 1 сьогодні Показати статистику
Додано: 19 травня 2026, ID: 5025306
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 60 м2
  • Площадь кухни 7 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Меблирование Так 
  • Планировка Раздельная 
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Комфорт Душевая кабина, Мебель на кухне, Терраса 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Канализация септик, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Остановка транспорта, Отделение почты 
Опис
Здам кімнату в приватному секторі на І.Сльоти. У власному користуванні окрема кухня, в загальному ванна кімната, коридор. Проживання з власницею.
Пропозиція для однієї людини.
Орендна плата 5000 грн+ комунальні послуги 2000 грн
Вільна
Зворотній зв’язок
Ліза
офлайн