1  / 19
Здам кімнати в приватному будинку Нивки вул. Естонська 4400 грн - фото 1
Здам кімнати в приватному будинку Нивки вул. Естонська 4400 грн - фото 2
Здам кімнати в приватному будинку Нивки вул. Естонська 4400 грн - фото 3
Здам кімнати в приватному будинку Нивки вул. Естонська 4400 грн - фото 4
Здам кімнати в приватному будинку Нивки вул. Естонська 4400 грн - фото 5
Здам кімнати в приватному будинку Нивки вул. Естонська 4400 грн - фото 6
Здам кімнати в приватному будинку Нивки вул. Естонська 4400 грн - фото 7
Здам кімнати в приватному будинку Нивки вул. Естонська 4400 грн - фото 8
Здам кімнати в приватному будинку Нивки вул. Естонська 4400 грн - фото 9
Здам кімнати в приватному будинку Нивки вул. Естонська 4400 грн - фото 10
Здам кімнати в приватному будинку Нивки вул. Естонська 4400 грн - фото 11
Здам кімнати в приватному будинку Нивки вул. Естонська 4400 грн - фото 12
Здам кімнати в приватному будинку Нивки вул. Естонська 4400 грн - фото 13
Здам кімнати в приватному будинку Нивки вул. Естонська 4400 грн - фото 14
Здам кімнати в приватному будинку Нивки вул. Естонська 4400 грн - фото 15
Здам кімнати в приватному будинку Нивки вул. Естонська 4400 грн - фото 16
Здам кімнати в приватному будинку Нивки вул. Естонська 4400 грн - фото 17
Здам кімнати в приватному будинку Нивки вул. Естонська 4400 грн - фото 18
Здам кімнати в приватному будинку Нивки вул. Естонська 4400 грн - фото 19

Здам кімнати в приватному будинку Нивки вул. Естонська 4400 грн

Київ, Шевченківський

Поскаржитись
4 400 грн.
275 грн. за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 10 квітня 2026, ID: 4922854
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 16 м2
  • Площадь кухни 9 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Меблирование Так 
  • Тип дома Жилой фонд 91-2000-е 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Канализация септик, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Метро, Аптека 
  • Дополнительно С хозяевами, Можно студентам 
Опис
Здаються в оренду кімнати в приватному будинку по вул. Естонській, до метро Нивки 10 хвилин пішки. В кімнатах є ліжко, диван стан новий, шкаф, стіл, стільці і т.д. Кухня загальна з власницею, є газова плита, окремий шкафчик для користування та холодильник. Санвузол, ванна.
Оплата: перший місяць 4400 грн+страхова сума 4400 грн+ комунальні 1000 грн +50% комісія ріелтора.
З тваринами не можна.
Торг.
Можна студентам.
Зворотній зв’язок
Вікторія
офлайн