1  / 11
Здам ЦЕНТР 1к.кв. - фото 1
Здам ЦЕНТР 1к.кв. - фото 2
Здам ЦЕНТР 1к.кв. - фото 3
Здам ЦЕНТР 1к.кв. - фото 4
Здам ЦЕНТР 1к.кв. - фото 5
Здам ЦЕНТР 1к.кв. - фото 6
Здам ЦЕНТР 1к.кв. - фото 7
Здам ЦЕНТР 1к.кв. - фото 8
Здам ЦЕНТР 1к.кв. - фото 9
Здам ЦЕНТР 1к.кв. - фото 10
Здам ЦЕНТР 1к.кв. - фото 11

Здам ЦЕНТР 1к.кв.

Кам'янець-Подільський

Поскаржитись
4 999 грн.
151 грн. за м²
8 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 23 березня 2026, ID: 4866106
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 33 м2
  • Площадь кухни 7 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • С мебелью Так 
  • Отопление Централизованное 
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Парковочное место 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Детский сад, Остановка транспорта, Рынок, Детская площадка, Аптека, Центр города, Отделение почты 
  • Дополнительно Только семьям, Можно студентам, Можно иностранцам, Можно с детьми 
Опис
Буде вільна з 20.031 кімнатна в центрі міста біля Сільпо!

Зручне місцерозташування вул.Гагірна(Степана Бандери) біля магазинів, нотаріуса і всього іншого.

Здам просту 1 кімнатну квартиру в Кам’янець-Подільському(центр біля європлощі).

Простий ремонт,меблі,техніка!

В квартирі є всі необхідні меблі:2 крісла,2 розкладних дивани,шафи,стільці,меблі на кухні,комод.

Також техніка:холодильник,плита газова,духова шафа,телевізор,газова колонка(на горячу воду).

Пральної машини нема але є два варіанти:
1.Можете доставити свою;
2.Можна купити за рахунок оренди але ціна на оренду буде вище;

Біля дому є стоянка,Сільпо,зупинка громадського транспорту,євро площа.

Оплата за один місяць+останній місяць(або залог)+комісія ріелтора.

Від ріелтора.
Ціна 5000+ком.послуги.
З повагою для вас Віра Сергіївна!
Дзвоніть за номером в розділі подзвонити.
Зворотній зв’язок
Віра Сергіївна
офлайн