здам 2 кімн кв Захисників Миколаєва,Центр,балкон,ремонт,меблі техніка
Миколаїв, Заводский, Центр
0 переглядів оголошення |
0 сьогодні
Додано: 1 березня 2026, ID: 4811235
Характеристики
-
Комнат
2
-
Общая площадь
45 м2
-
Площадь кухни
6 м2
-
Этаж
5
-
Этажность
5
-
С мебелью
Так
-
Отопление
Централизованное
-
Ремонт
Косметический ремонт
-
Комфорт
Ванна, Мебель на кухне, Гардероб
-
Коммуникации
Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога
-
Инфраструктура
Детский сад, Школа, Бювет, Остановка транспорта, Рынок, Детская площадка, Аптека, Центр города, Отделение почты, ЖД станция
-
Дополнительно
Только семьям
Опис
Оренда 2 кімнатної квартири
Будинок знаходиться неподалік від Старого жд вокзалу до містечка Казка можна дійти пішки за 5 -7хвилин, до вул Соборна пішки 10 хвилин, взагалі район дуже зручний для життя, в кроковий досяжності ринок на Привокзальній площі, Центральний ринок, 3 школи діт садок, університет, безліч магазинів, перукарень, аптек, нотаріальних контор, тощо
Квартира не кутова
5 поверх, ніхто по голові не ходить , квартира має роздільний санвузол роздільні кімнати, є засклений балкон
Квартира світла, не кутова, вікна квартири виходять на південь дуже тепла , є все необхідне шафа, 2 спальний розкладний диван в гарному стані, 1 спальне ліжко, меблева стінка, також вбудовані кухонні меблі, гардеробна, стіл, стільці) та техніка (холодильник, пральна машина, газова плита з духовкою)
вартість оренди 4000 гривень, залог 4000 гривень вартість ріелторської послуги 2000 гривень
Схожі оголошення
Сдам 1-к своя мебель и техника.Звоните.
Залог.Риелтор 1005
6
бойлер, стіралка,холодильник, кухня , спальня, стінка, молоду місцеву сім'ю
20
Уютная квартира на метро Левобережная. Рядом канал. 2 балкона, 2 отдельные спальни, гостиная, электробойлер, газовая плита. На втором этаже с лифтом.
Зелёный двор, спортивные площадки, детские площадки, детский сад и школа.
Супермаркеты, остановки транспорта, кафе и рестораны.