1  / 10
Здам 2-кім. с. Святопетрівське ЖК Петрівські Липки, поверх 2, все нове - фото 1
Здам 2-кім. с. Святопетрівське ЖК Петрівські Липки, поверх 2, все нове - фото 2
Здам 2-кім. с. Святопетрівське ЖК Петрівські Липки, поверх 2, все нове - фото 3
Здам 2-кім. с. Святопетрівське ЖК Петрівські Липки, поверх 2, все нове - фото 4
Здам 2-кім. с. Святопетрівське ЖК Петрівські Липки, поверх 2, все нове - фото 5
Здам 2-кім. с. Святопетрівське ЖК Петрівські Липки, поверх 2, все нове - фото 6
Здам 2-кім. с. Святопетрівське ЖК Петрівські Липки, поверх 2, все нове - фото 7
Здам 2-кім. с. Святопетрівське ЖК Петрівські Липки, поверх 2, все нове - фото 8
Здам 2-кім. с. Святопетрівське ЖК Петрівські Липки, поверх 2, все нове - фото 9
Здам 2-кім. с. Святопетрівське ЖК Петрівські Липки, поверх 2, все нове - фото 10

Здам 2-кім. с. Святопетрівське ЖК Петрівські Липки, поверх 2, все нове

Святопетрівське

Поскаржитись
19 999 грн.
426 грн. за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 29 квітня 2026, ID: 4977409
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 47 м2
  • Площадь кухни 9 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • С мебелью Так 
  • Планировка Раздельная 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне, Парковочное место, Гостевой паркинг 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация 
  • Инфраструктура Детский сад, Школа, Остановка транспорта, Детская площадка, Аптека, Центр города, Отделение почты 
  • Дополнительно Можно с детьми 
Опис
Є ІНШІ ВАРІАНТИ ЖИТЛА ДИВІТЬСЯ ВСІ ОГОЛОШЕННЯ АВТОРА

На номері є Viber, Telegram, WhatsApp, Signal

КОМІСІЯ 50%

Здам 2-кімнатну квартиру с. Святопетрівське вул. Будівельна 2
ЖК Петрівські Липки, заг. 47 м2, 2/6 поверх, перша здача,
все нове, гарний ремонт, індивідуальне газове опалення (двоконтурний котел),
є всі меблі та техніка (пральна машинка, холодильник), на все лічильники,
під будинком є ​​місце для авто, інтернет. Поруч школа, магазини, зупинка
маршруток на Київ, зручна транспортна розв'язка.

Беруть з дітьми шкільного віку, без тварин.

Ціна 19 999 грн. у міс. + комунальні
Зворотній зв’язок
Оренда та продаж
офлайн