Здам 1к.кв.студія,25 м.кв.гарний стан вул Джерельна Облаштована
8 500 грн.
340 грн. за м²
Додано: 12 квітня 2026, ID: 4927204
Характеристики
-
Комнат
1
-
Общая площадь
25 м2
-
Площадь кухни
6 м2
-
Этаж
8
-
Этажность
10
-
С мебелью
Так
-
Планировка
Раздельная
-
Ремонт
Евроремонт
-
Комфорт
Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Парковочное место, Лифт
-
Коммуникации
Вывоз отходов, Асфальтированная дорога
-
Инфраструктура
Детский сад, Бювет, Остановка транспорта, Детская площадка, Аптека, Отделение почты, Автовокзал
-
Дополнительно
Можно с детьми
Опис
Вашій увазі представлена студія 27 кв.м. 8/10.
-Будинок повністю заселений, усі квартири окрім студій з єлектро опаленням. Будинок дуже теплий. І як що не включати опалення зовсім, в квартирі 18-20градусів тепла, за рахунок того що сусідні квартири добре опалюються. Тому виходять дуже маленькі комунальні.
Квартира простора і світла. Встановлені: пральна машина, варильна поверхня, витяжка, телевізор, холодильник, кухонні меблі, шафа, стіл, тумби, ліжко. Є все, що потрібне для комфортного проживання. С/в поєднан, плитка, бойлер, душова кабіна.
Інфраструктура: Закрита, велика територія навколо комплексу, на ній дитячі майданчики, футбольне поле, ландшафтний дизайн, зони відпочинку. Поруч магазини, ТЦ, школи, садки, маршрутні таксі,
Схожі оголошення
3
Пропонується в оренду сучасна квартира Печерську в новобудові по б-ру Міхновського, 14-16. Квартира невелика, але укомплектована всіма необхідними меблями та технікою. У кімнаті - розкладний диван, письмовий стіл, кондиціонер, телевізор, велика шафа для одягу. Санвузол суміщений, душова кабінка. Тихий двір, велика парковка. До метро Звіринецька - 5 хвилин пішки. Вартість 13500 грн. Умови оренди: оплата за два місяці та послуги рієлтора (50%).
комісія: 50%
11
Оренда 2-к квартири в клубному будинку на Осокорках (м. Славутич). Закрита територія, парковка. Квартира складається з окремої спальні (двоспальне ліжко, велика шафа-купе), окремої кімнати (розкладний диван, шафа-купе) і кухні-вітальні . Кухня укомплектована всією необхідною технікою. Санвузол із ванною та пральною машиною. У будинку високошвидкісний інтернет. У дворі доглянутий газон, альтанка. Індивідуальне опалення, своя свердловина. Біля будинку продуктовий магазин. До метро Славутич - 10 хв. маршруткою. Вартість оренди - 15000 грн.+залоговий місяць+комісія рієлтора (50%).
комісія: 50%
6
Пропонується в оренду сучасна квартира в новобудові біля м. Житомирська (Берестейський пр-т, 131а). В будинку є генератор (завжди є опалення, вода та працює ліфт). Квартира укомплектована всіма необхідними меблями та технікою. У кімнаті - двоспальне ліжко, розкладний диван, письмовий стіл, кондиціонер, велика шафа для одягу. Санвузол суміщений, душова кабінка. Тихий двір, велика парковка. До метро Житомирська - 10 хвилин пішки. Вартість 17000 грн. Умови оренди: оплата за два місяці та послуги рієлтора (50%).
комісія: 50%