1  / 7
Здам 1к кв Комунальний ринок - фото 1
Здам 1к кв Комунальний ринок - фото 2
Здам 1к кв Комунальний ринок - фото 3
Здам 1к кв Комунальний ринок - фото 4
Здам 1к кв Комунальний ринок - фото 5
Здам 1к кв Комунальний ринок - фото 6
Здам 1к кв Комунальний ринок - фото 7

Здам 1к кв Комунальний ринок

Харків, Слобідський

Поскаржитись
3 500 грн.
88 грн. за м²
3 перегляди оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 13 березня 2026, ID: 4846172
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 40 м2
  • Площадь кухни 8 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • С мебелью Так 
  • Отопление Централизованное 
  • Ремонт Жилое состояние 
Опис
Здається 1к квартира на пр.Байрона 136. Поруч з Комунальним ринком.
Квартира у скромному житловому стані, з усіма необхідними меблями.
Спокійний тихий район.
Поруч з будинком ринок, с/м Клас, різні крамниці. Зупинка тролейбусів та маршруток, які їдуть у різні частини міста.
Можна з тваринами.
Військових нажаль не беремо.
Оплата 3500та комунальні послуги.
Колеги, не співпрацюю по даній квартирі.
Зворотній зв’язок
Виктория
офлайн