1  / 14
Здам 1 квартиру в Новобудові, м Житомирська. Київська обл,Бучанський рн, сПетропавлівська Борщагівка - фото 1
Здам 1 квартиру в Новобудові, м Житомирська. Київська обл,Бучанський рн, сПетропавлівська Борщагівка - фото 2
Здам 1 квартиру в Новобудові, м Житомирська. Київська обл,Бучанський рн, сПетропавлівська Борщагівка - фото 3
Здам 1 квартиру в Новобудові, м Житомирська. Київська обл,Бучанський рн, сПетропавлівська Борщагівка - фото 4
Здам 1 квартиру в Новобудові, м Житомирська. Київська обл,Бучанський рн, сПетропавлівська Борщагівка - фото 5
Здам 1 квартиру в Новобудові, м Житомирська. Київська обл,Бучанський рн, сПетропавлівська Борщагівка - фото 6
Здам 1 квартиру в Новобудові, м Житомирська. Київська обл,Бучанський рн, сПетропавлівська Борщагівка - фото 7
Здам 1 квартиру в Новобудові, м Житомирська. Київська обл,Бучанський рн, сПетропавлівська Борщагівка - фото 8
Здам 1 квартиру в Новобудові, м Житомирська. Київська обл,Бучанський рн, сПетропавлівська Борщагівка - фото 9
Здам 1 квартиру в Новобудові, м Житомирська. Київська обл,Бучанський рн, сПетропавлівська Борщагівка - фото 10
Здам 1 квартиру в Новобудові, м Житомирська. Київська обл,Бучанський рн, сПетропавлівська Борщагівка - фото 11
Здам 1 квартиру в Новобудові, м Житомирська. Київська обл,Бучанський рн, сПетропавлівська Борщагівка - фото 12
Здам 1 квартиру в Новобудові, м Житомирська. Київська обл,Бучанський рн, сПетропавлівська Борщагівка - фото 13
Здам 1 квартиру в Новобудові, м Житомирська. Київська обл,Бучанський рн, сПетропавлівська Борщагівка - фото 14

Здам 1 квартиру в Новобудові, м Житомирська. Київська обл,Бучанський рн, сПетропавлівська Борщагівка

Буча

Поскаржитись
31 000 грн.
689 грн. за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 4 квітня 2026, ID: 4906350
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 45 м2
  • Площадь кухни 11 м2
  • Этаж
  • Этажность 17 
  • С мебелью Так 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Комбинированное 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне, Панорамные окна, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Детский сад, Остановка транспорта, Метро, Детская площадка, Аптека 
Опис
Перша здача квартири класа люкс у ЖК"Кристал Авеню", 5 хвилин до м Житомирська, Академмістечко їхати. Кільцева 800 метрів, розвинута інфраструктура і транспортна мережа в різному напрямку, до центра міста 15-20 хв на машині. Магазини Епіцентр, Новус, Треш, Фора, Ашан, спортзал з басейном, магазини Меблів. Салони краси , кафе то що.
Парковка. Прекрасний Екстерєр- клумби, фонтан, дитячи майданчики, доріжки. Охорона цілодобова, відеоспостереження.
У квартирі сучасний ремонт, повністю оздоблена сучасною, новою, необхідною технікою- заїжджай і живи без додаткових витрат. Італійські меблі. Комфортне проживання з першого дня. Двоконтурний котел-автономне опалення, газова плита, є окремий вихід, без ліфта. Бажано охайну людину, що не палить, платіжеспроможну надовго.
Зворотній зв’язок
Неля
офлайн