1  / 13
Здам 1-кімн.квартиру з паркомісцем, клубний дім ! - фото 1
Здам 1-кімн.квартиру з паркомісцем, клубний дім ! - фото 2
Здам 1-кімн.квартиру з паркомісцем, клубний дім ! - фото 3
Здам 1-кімн.квартиру з паркомісцем, клубний дім ! - фото 4
Здам 1-кімн.квартиру з паркомісцем, клубний дім ! - фото 5
Здам 1-кімн.квартиру з паркомісцем, клубний дім ! - фото 6
Здам 1-кімн.квартиру з паркомісцем, клубний дім ! - фото 7
Здам 1-кімн.квартиру з паркомісцем, клубний дім ! - фото 8
Здам 1-кімн.квартиру з паркомісцем, клубний дім ! - фото 9
Здам 1-кімн.квартиру з паркомісцем, клубний дім ! - фото 10
Здам 1-кімн.квартиру з паркомісцем, клубний дім ! - фото 11
Здам 1-кімн.квартиру з паркомісцем, клубний дім ! - фото 12
Здам 1-кімн.квартиру з паркомісцем, клубний дім ! - фото 13

Здам 1-кімн.квартиру з паркомісцем, клубний дім !

Рівне

Поскаржитись
12 999 грн.
260 грн. за м²
2 перегляди оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 1 березня 2026, ID: 4815572
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 50 м2
  • Площадь кухни 10 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • С мебелью Так 
  • Планировка Свободная планировка 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Видеонаблюдение, Парковочное место, Автономный электрогенератор 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Школа, Остановка транспорта, Рынок, Детская площадка, Аптека, Отделение почты 
Опис
Здам в оренду комфортну простору
1-кімнатну квартиру, розташовану в сучасному клубному будиночку з окремим входом, район Ювілейний.

Також можна орендувати на короткий термін 2-3 місяці!

Можна довгостроково!

Закрита територія з відеонаглядом, крита стоянка для авто.

Сучасний євроремонт, якісна побутова техніка.

Квартира компактна, зонована на спальну зону та кухню-студію. Є шафа-гардеробна.

Диванчик можна поставити у квартиру, 3-4 спальних місця.

У квартирі є закрита тераса.

Укомплектована вмонтованими новими меблями та побутовою
технікою:
- холодильник
- пральна машина
- варильна панель
- електрочайник
- мікрохвильовка

Телевізор, телебачення. Wi Fi.

Автономне опалення, що працює незалежно від наявності світла.

Ідеальне розміщення, все поруч: АТБ, супермаркети, магазини, аптеки, зупинка транспорту, парк.

Можна проживати з вихованим котиком чи маленьким песиком.

12999 грн/міс+ кп.

Звʼязок за номером на Viber , WhatsApp
Зворотній зв’язок
Тетяна
офлайн