1  / 10
Здам 1-кімн.квартиру, новобудова поруч Чайки! - фото 1
Здам 1-кімн.квартиру, новобудова поруч Чайки! - фото 2
Здам 1-кімн.квартиру, новобудова поруч Чайки! - фото 3
Здам 1-кімн.квартиру, новобудова поруч Чайки! - фото 4
Здам 1-кімн.квартиру, новобудова поруч Чайки! - фото 5
Здам 1-кімн.квартиру, новобудова поруч Чайки! - фото 6
Здам 1-кімн.квартиру, новобудова поруч Чайки! - фото 7
Здам 1-кімн.квартиру, новобудова поруч Чайки! - фото 8
Здам 1-кімн.квартиру, новобудова поруч Чайки! - фото 9
Здам 1-кімн.квартиру, новобудова поруч Чайки! - фото 10

Здам 1-кімн.квартиру, новобудова поруч Чайки!

Рівне

Поскаржитись
11 999 грн.
250 грн. за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 1 травня 2026, ID: 4979358
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 48 м2
  • Площадь кухни 12 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • С мебелью Так 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Панорамные окна, Видеонаблюдение, Парковочное место, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Детский сад, Школа, Остановка транспорта, Метро, Рынок, Детская площадка, Аптека, Отделение почты, Автовокзал 
Опис
Здам в оренду простору 1- кімн.квартиру!

Можна орендувати від 2-ох місяців - за домовленістю.

Квартира розташована в новобудові, цегляний утеплений будинок, в районі Автовокзалу, Чайки.

WiFi. Телебачення.

Квартира дуже тепла, затишна, економні комунальні платежі (опалення взимку не вмикали).

Поруч є все необхідне для комфортного проживання: парк Слави, магазини, ринок, мережеві
супермаркети, зупинка транспорту.

Квартира вільна та готова до заселення.
12000грн/міс+ кп+ страховий платіж
Зворотній зв’язок
Тетяна
офлайн