1  / 8
Здам 1 кімнатну квартиру від 1 міс у приватному будинку з АО на Мазепи - фото 1
Здам 1 кімнатну квартиру від 1 міс у приватному будинку з АО на Мазепи - фото 2
Здам 1 кімнатну квартиру від 1 міс у приватному будинку з АО на Мазепи - фото 3
Здам 1 кімнатну квартиру від 1 міс у приватному будинку з АО на Мазепи - фото 4
Здам 1 кімнатну квартиру від 1 міс у приватному будинку з АО на Мазепи - фото 5
Здам 1 кімнатну квартиру від 1 міс у приватному будинку з АО на Мазепи - фото 6
Здам 1 кімнатну квартиру від 1 міс у приватному будинку з АО на Мазепи - фото 7
Здам 1 кімнатну квартиру від 1 міс у приватному будинку з АО на Мазепи - фото 8

Здам 1 кімнатну квартиру від 1 міс у приватному будинку з АО на Мазепи

Житомир

Поскаржитись
12 500 грн.
205 грн. за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 2 травня 2026, ID: 4983420
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 61 м2
  • Площадь кухни 18 м2
  • Этаж
  • Этажность 11 
  • С мебелью Так 
  • Комфорт Мебель на кухне, Панорамные окна, Парковочное место 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Детский сад, Школа, Бювет, Остановка транспорта, Рынок, Детская площадка, Аптека, Отделение почты 
Опис
Квартира з євроремонтом,продуманим до дрібниць у приватному будинку з ремонтом по вул Вітрука/Корольова

Класичне планування -кухня-студія
Нове двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом.

Санвузол просторий, із великою душовою кабіною.

Квартира повністю готова до заселення і чекає на своїх стильних, акуратних орендарів, які цінують затишок, якість і гарне оточення.

Пропозиція від рієлтора,у випадку здачі 50% коміссія
Зворотній зв’язок
Валерія Олександрівна
офлайн