1  / 10
Здам 1 кімнатну квартиру пров. Вербний (Плавневая) район ринку - фото 1
Здам 1 кімнатну квартиру пров. Вербний (Плавневая) район ринку - фото 2
Здам 1 кімнатну квартиру пров. Вербний (Плавневая) район ринку - фото 3
Здам 1 кімнатну квартиру пров. Вербний (Плавневая) район ринку - фото 4
Здам 1 кімнатну квартиру пров. Вербний (Плавневая) район ринку - фото 5
Здам 1 кімнатну квартиру пров. Вербний (Плавневая) район ринку - фото 6
Здам 1 кімнатну квартиру пров. Вербний (Плавневая) район ринку - фото 7
Здам 1 кімнатну квартиру пров. Вербний (Плавневая) район ринку - фото 8
Здам 1 кімнатну квартиру пров. Вербний (Плавневая) район ринку - фото 9
Здам 1 кімнатну квартиру пров. Вербний (Плавневая) район ринку - фото 10

Здам 1 кімнатну квартиру пров. Вербний (Плавневая) район ринку

Білгород-Дністровський

Поскаржитись
4 000 грн.
111 грн. за м²
1 перегляд оголошення | 1 сьогодні Показати статистику
Додано: 21 травня 2026, ID: 5033462
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 36 м2
  • Площадь кухни 8 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • С мебелью Так 
  • Тип дома Жилой фонд 91-2000-е 
  • Отопление Централизованное 
  • Ремонт Жилое состояние 
Опис
Здам однокімнатну квартиру
м. Білгород-Дністровський, провул. Вербний (колишній пров. Московський), район Плавневої, центральний ринок та зручна міська інфраструктура.
Квартира розташована на 4-му поверсі 6-поверхового будинку 1994 року побудови.
Будинок має автономну котельню, що гарантує тепло та комфорт взимку.

Характеристики квартири:

Свіжий ремонт
2 ліжка
Меблі та необхідні умови для проживання
Великий зручний балкон
Поруч лиман, дитячий садок, магазини
Квартира чиста, світла та готова до заселення.
Зворотній зв’язок
Лариса Андреевна
офлайн