1  / 12
Здам 1-кім м. Вишневе вул. Святошинська ЖК Акварелі 1, є генератор - фото 1
Здам 1-кім м. Вишневе вул. Святошинська ЖК Акварелі 1, є генератор - фото 2
Здам 1-кім м. Вишневе вул. Святошинська ЖК Акварелі 1, є генератор - фото 3
Здам 1-кім м. Вишневе вул. Святошинська ЖК Акварелі 1, є генератор - фото 4
Здам 1-кім м. Вишневе вул. Святошинська ЖК Акварелі 1, є генератор - фото 5
Здам 1-кім м. Вишневе вул. Святошинська ЖК Акварелі 1, є генератор - фото 6
Здам 1-кім м. Вишневе вул. Святошинська ЖК Акварелі 1, є генератор - фото 7
Здам 1-кім м. Вишневе вул. Святошинська ЖК Акварелі 1, є генератор - фото 8
Здам 1-кім м. Вишневе вул. Святошинська ЖК Акварелі 1, є генератор - фото 9
Здам 1-кім м. Вишневе вул. Святошинська ЖК Акварелі 1, є генератор - фото 10
Здам 1-кім м. Вишневе вул. Святошинська ЖК Акварелі 1, є генератор - фото 11
Здам 1-кім м. Вишневе вул. Святошинська ЖК Акварелі 1, є генератор - фото 12

Здам 1-кім м. Вишневе вул. Святошинська ЖК Акварелі 1, є генератор

Вишневе

Поскаржитись
10 999 грн.
275 грн. за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 1 травня 2026, ID: 4978180
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 40 м2
  • Площадь кухни 9 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • С мебелью Так 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне, Парковочное место, Гостевой паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация 
  • Инфраструктура Детский сад, Школа, Остановка транспорта, Детская площадка, Аптека, Центр города, Отделение почты 
  • Дополнительно Можно с детьми 
Опис
Є ІНШІ ВАРІАНТИ ЖИТЛА ДИВІТЬСЯ ВСІ ОГОЛОШЕННЯ АВТОРА

На номері є Viber, Telegram, WhatsApp, Signal

КОМІСІЯ 50%

Здам 1-кім квартиру м. Вишневе вул. Святошинська ЖК Акварелі 1 ЦЕНТР,
заг. 40 м2, 8/10 поверх, своя котельня (коли немає електрики працює від генератора),
є всі меблі та техніка (пральна машинка, холодильник, бойлер, кондиціонер, телевізор, мікрохвильова піч), на все лічильники, балкон засклений.

В будинку є генератор, коли немає електрики є опалення та вода!!!

Беруть з дітьми, без тварин.

Ціна 10 999 грн. у міс. + комунальні
Зворотній зв’язок
Оренда та продаж
офлайн