1  / 9
Здам 1-кім квартиру м. Ірпінь вул. Тищенко ЦЕНТР, оплата за 1 місяць - фото 1
Здам 1-кім квартиру м. Ірпінь вул. Тищенко ЦЕНТР, оплата за 1 місяць - фото 2
Здам 1-кім квартиру м. Ірпінь вул. Тищенко ЦЕНТР, оплата за 1 місяць - фото 3
Здам 1-кім квартиру м. Ірпінь вул. Тищенко ЦЕНТР, оплата за 1 місяць - фото 4
Здам 1-кім квартиру м. Ірпінь вул. Тищенко ЦЕНТР, оплата за 1 місяць - фото 5
Здам 1-кім квартиру м. Ірпінь вул. Тищенко ЦЕНТР, оплата за 1 місяць - фото 6
Здам 1-кім квартиру м. Ірпінь вул. Тищенко ЦЕНТР, оплата за 1 місяць - фото 7
Здам 1-кім квартиру м. Ірпінь вул. Тищенко ЦЕНТР, оплата за 1 місяць - фото 8
Здам 1-кім квартиру м. Ірпінь вул. Тищенко ЦЕНТР, оплата за 1 місяць - фото 9

Здам 1-кім квартиру м. Ірпінь вул. Тищенко ЦЕНТР, оплата за 1 місяць

Ірпінь

Поскаржитись
6 000 грн.
222 грн. за м²
19 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 24 березня 2026, ID: 4867948
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 27 м2
  • Площадь кухни 7 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • С мебелью Так 
  • Тип дома Жилой фонд 80-90-е 
  • Планировка Раздельная 
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне, Парковочное место 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация 
  • Инфраструктура Остановка транспорта, Аптека, Центр города, Отделение почты 
Опис
Є ІНШІ ВАРІАНТИ ЖИТЛА ДИВІТЬСЯ ВСІ ОГОЛОШЕННЯ АВТОРА

На номері є Viber, Telegram, WhatsApp, Signal

КОМІСІЯ 50%

Здам 1-кім квартиру м. Ірпінь вул. Тищенко ЦЕНТР,
заг. 27 м2, 2/2 поверх,
газове опалення, є всі меблі та техніка
(пральна машинка, холодильник, бойлер),
є місце для авто.

Беруть для проживання тільки 1 людину.

Ціна 6000 грн. у міс. + фіксовані комунальні 1500 грн.
Зворотній зв’язок
Оренда та продаж
онлайн