1  / 10
Здам 1-кім квартиру м. Буча вул.Будівельна поверх 1 є газ, беруть усіх - фото 1
Здам 1-кім квартиру м. Буча вул.Будівельна поверх 1 є газ, беруть усіх - фото 2
Здам 1-кім квартиру м. Буча вул.Будівельна поверх 1 є газ, беруть усіх - фото 3
Здам 1-кім квартиру м. Буча вул.Будівельна поверх 1 є газ, беруть усіх - фото 4
Здам 1-кім квартиру м. Буча вул.Будівельна поверх 1 є газ, беруть усіх - фото 5
Здам 1-кім квартиру м. Буча вул.Будівельна поверх 1 є газ, беруть усіх - фото 6
Здам 1-кім квартиру м. Буча вул.Будівельна поверх 1 є газ, беруть усіх - фото 7
Здам 1-кім квартиру м. Буча вул.Будівельна поверх 1 є газ, беруть усіх - фото 8
Здам 1-кім квартиру м. Буча вул.Будівельна поверх 1 є газ, беруть усіх - фото 9
Здам 1-кім квартиру м. Буча вул.Будівельна поверх 1 є газ, беруть усіх - фото 10

Здам 1-кім квартиру м. Буча вул.Будівельна поверх 1 є газ, беруть усіх

Буча

Поскаржитись
5 500 грн.
220 грн. за м²
31 перегляд оголошення | 1 сьогодні Показати статистику
Додано: 24 березня 2026, ID: 4867609
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 25 м2
  • Площадь кухни 5 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • С мебелью Так 
  • Тип дома Жилой фонд 80-90-е 
  • Планировка Студия 
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне, Парковочное место, Гостевой паркинг 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Канализация септик 
  • Инфраструктура Остановка транспорта 
  • Дополнительно Можно с детьми 
Опис
Є ІНШІ ВАРІАНТИ ЖИТЛА ДИВІТЬСЯ ВСІ ОГОЛОШЕННЯ АВТОРА

На номері є Viber, Telegram, WhatsApp, Signal

КОМІСІЯ 50%

Здам 1-кім квартиру в приватному секторі м. Буча вул. Будівельна
р-н Бучанського кар'єру, заг. 25 м2, індивідуальне газове опалення
(двоконтурний котел), є всі меблі та техніка
(пральна машинка, холодильник), на все лічильники, без балкона.
Підігрів підлоги.

Беруть з дітьми та тваринами.

Ціна 5500 грн. у міс. + комунальні
Зворотній зв’язок
Оренда та продаж
офлайн