Здаються від власника торгівельні приміщення від 90 кв м до 220 кв м
9 999 999 грн.
45 455 грн. за м²
0 переглядів оголошення |
0 сьогодні
Додано: 4 травня 2026, ID: 4986495
Опис
Здаються на фасаді та на топовій локації в оренду торгівельні приміщення від власника, площею від 90 кв м до 220 кв м , Торгівельний центр розташований за адресою Київська обл, Фастівський р-н, с. Тарасівка, вул. Залізнична № 8-А.
На території Торгівельного центру вже працюють магнітні орендарі – АТБ, ЄВА, Аврора, Бірмаркет, Арома Кава, Галя Балувана, Ковбасна Родина, Отак, Аптеки.
Відмінний трафік покупця гарантовано, влаштований благоустрій, поруч кінцеві зупинки маршруток, залізничні зупинки, школа, районна дитяча поліклініка, ФОРА. Запрошуємо Вас до довгострокових партнерських відносин! Конт тел 09******60 Лариса.