1  / 1
Здаються в оренду приміщення - фото 1

Здаються в оренду приміщення

Трускавець

Поскаржитись
150 грн.
2 грн. за м²
7 переглядів оголошення | 1 сьогодні Показати статистику
Додано: 19 грудня 2024, ID: 3378165
Характеристики
  • Общая площадь 70 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Так 
  • Так 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Опис
Вул. І. Мазепи 8( біля сан. Дніпро, Бескид). Здаються в оренду приміщення різної площі під будь- яке призначення 70/160/250/100. Можлива здача всього 1 поверху або всієї будівлі. Окрема 2 поверхова будівля / 1 поверх. Кожне приміщення має свій вхід. Свій заїзд/ виїзд/ парковка до 30 авто. З великим пішохідним та транспортним трафіком. Від 100 грн за м2.Додаткова інформація за телефоном.
Зворотній зв’язок
Власник
офлайн
Схожі оголошення
Офісне приміщення 17 кв. м. видове у сучасному офісно-складському комплексі Київ 7
    726 грн.
    Офісне приміщення 17 кв. м. видове у сучасному офісно-складському комплексі Пропонуємо до Вашої уваги комфортний для бізнесу офіс у сучасному офісно-складському комплексі за адресою: Велика Кільцева 4а/АШАН Здаються в довгострокову оренду офісн приміщення 17 кв.м., якє розташовано на четвертому поверсі. Вдала транспортна розв'язка, паркова зона, паркінг для вас та ваших гостей, презентабельна гостьова група, цілодобова охорона, поверхова система відеоспостереження, швидкісний інтернет від двох провідних провайдерів, домашня кав'ярня, відділення нової пошти та бізнес-сусідство – сприятливі умови для роботи та творчості. Кабінети світлі, є із зонуванням, оснащені опаленням (тепла підлога), кондиціонерами. Сучасний ремонт, скляний фасад, вікна з виходом на паркову зону. Ціна – 726 грн/м2 + комунальні платежі +експлуатаційні з урахуванням ПДВ. Крім цього, є вільні офісні приміщення різної квадратури від 17 кв. м.
    Київ, Святошинський
    Оренда приміщення в Центрі Власник Київ 6
      15 000 грн.
      ???? БЕЗ КОМІСІЇ! Офіс 25 м² біля Gulliver. ❌ Забудьте про графіки відключень. ✅ Світло 24/7. ✅ Метро Палац Спорту — 2 хвилини. ✅ Охорона та паркінг. Ідеально для шоу-руму, офісу чи кабінету. Нежитловий фонд, кондиціонер, повна безпека. ???? Залишився останній вільний кабінет у цій локації! Телефонуйте:+380973562483
      Київ, Печерський
      Оренда фасадного приміщення 74 м² – вул. Б.Грінченка(Центр) Київ 14
        90 000 грн.
        Оренда фасадного приміщення 73,3 м² – вул. Бориса Грінченка, 4 (Центр) Здається в оренду світле та просторе приміщення з великими вітринами в самому серці столиці. Ідеально під бутік, шоурум, аптеку, відділення банку або салон. Характеристики: Площа: 73,3 кв.м (два зали: 41,2 та 30 кв.м + санвузол). Висота стелі: 3,47 м – створює відчуття простору. Комунікації: Потужність електрики – 50 кВт (підійде для будь-якого обладнання). Входи: Окремий фасадний вхід + додатковий вихід у під’їзд. Локація: Величезні вітринні вікна на фасад, можливість розміщення помітної реклами. Трафік: Постійний потік пішоходів та автомобілів. Важливо: Приміщення не здається під громадське харчування. Вартість: 90 000 грн/міс.
        Київ, Шевченківський
        офлайн
        Власник
        На сайті з 16 квітня 2020