1  / 1
Здаються приміщення для комерційної діяльності у місті Лозова - фото 1

Здаються приміщення для комерційної діяльності у місті Лозова

Лозова

Поскаржитись
100 грн.
394 перегляди оголошення | 1 сьогодні Показати статистику
Додано: 22 грудня 2023, ID: 2452747
Характеристики
  • Общая площадь 500 м2
  • Ремонт Так 
Опис
Площа: підберемо згідно до ваших потреб
Тип приміщення: офіс, магазин, склад тощо
Адреса: 3 м-р
Ціна оренди: 100 - 150 кв.
Контактна інформація: 09******57
Андрій

Опис:
У вас є унікальна можливість орендувати просторі приміщення для вашого бізнесу в місті Лозова. Незалежно від того, чи вам потрібен офіс, магазин чи склад, у нас є відповідне приміщення. Зручне розташування, хороший транспортний доступ та гнучкі умови оренди роблять це пропозицію ідеальною для вашого бізнесу.

Зв'яжіться з нами за вказаними контактами, щоб дізнатися більше та організувати перегляд приміщень.
Зворотній зв’язок
Андрій
офлайн
Схожі оголошення
Оренда приміщення Біла Церква 3
    19 500 грн.
    Здам в оренду капітальне приміщення в м. Біла Церква по вул. Сухоярська загальною площею 250кв. м, під склад або виробництво, Сухий. Рівна підлога. Хороший під'їзд. Закрита територія. Поруч Одеська траса. Підійде під будь-яку групу, крім хімічної. ціна 50грн. за 1 кв. м. Офіційно зареєстроване підприємство з постійною адресою, кваліфікованим персоналом та досвідом роботи, надає повний перелік послуг з питань, пов'язаних з нерухомістю. Безкоштовно приймаємо заявки від продавців і орендодавців. Гарантуємо об'єктивну оцінку, якісну рекламну компанію і юридичну підтримку. Юридичний супровід угод до моменту вручення правовстановлюючих документів, перевірка нерухомості на наявність арештів, обтяжень, и.т.п.
    Біла Церква
    Пропонується в оренду фасадне підвальне приміщення площею Біла Церква 3
      250 грн.
      Пропонується в оренду фасадне підвальне приміщення площею 250кв.м. по вул. Леваневського район ДК Росава .- Варіанти використання: магазин, банк, салон, представництво, т.д - Фасад, велике місце під рекламу. Активний пішохідний і автомобільний потік людей. Оточення: в 50м. McDonald's, базар, магазини, ресторани, банки, бізнес-центри, житлові будінку. зупинка громадського транспорту. Телефонуйте !!! цікавий варіант. Перегляди в зручне для Вас час. Офіційно зареєстроване підприємство з постійною адресою, кваліфікованим персоналом та досвідом роботи, надає повний перелік послуг з питань, пов'язаних з нерухомістю. Безкоштовно приймаємо заявки від продавців і орендодавців. Гарантуємо об'єктивну оцінку, якісну рекламну компанію і юридичну підтримку. Юридичний супровід угод до моменту вручення правовстановлюючих документів, перевірка нерухомості на наявність арештів, обтяжень, и.т.п.
      Біла Церква
      Задається в оренду ангар на червоній лінії, пр. Богдана Хмельницького 138, Б Дніпро 6
        500 грн.
        Задається в оренду ангар на червоній лінії, пр. Богдана Хмельницького 138, Б. 180 кв.м., утеплений, центральна каналізація, водопровід, санвузол, електроенергія 220В, 380В, житловий масив, поряд відділення нової пошти, транспортна розв'язка, ТРЦ, супермаркет.з усіх питань звертатись за тел. 0668569015, WhatsApp +380679344767
        Дніпро, Шевченківський
        офлайн
        Андрій
        На сайті з 16 квітня 2020