1  / 13
Здаються апартаменти в центрі Шаяна - фото 1
Здаються апартаменти в центрі Шаяна - фото 2
Здаються апартаменти в центрі Шаяна - фото 3
Здаються апартаменти в центрі Шаяна - фото 4
Здаються апартаменти в центрі Шаяна - фото 5
Здаються апартаменти в центрі Шаяна - фото 6
Здаються апартаменти в центрі Шаяна - фото 7
Здаються апартаменти в центрі Шаяна - фото 8
Здаються апартаменти в центрі Шаяна - фото 9
Здаються апартаменти в центрі Шаяна - фото 10
Здаються апартаменти в центрі Шаяна - фото 11
Здаються апартаменти в центрі Шаяна - фото 12
Здаються апартаменти в центрі Шаяна - фото 13

Здаються апартаменти в центрі Шаяна

Шаян

Поскаржитись
2 500 грн.
56 грн. за м²
25 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 12 лютого 2026, ID: 4752409
Характеристики
  • Минимальное количество ночей
  • Комнат
  • Количество спальных мест
  • Общая площадь 45 м2
  • Этаж
  • Планировка Свободная планировка 
  • Ремонт Авторский проект 
  • Питание Ні 
  • Бытовая техника Электрочайник, Фен, Варочная панель, Микроволновая печь, Холодильник, Стиральная машина, Сушильная машина, Утюг, Пылесос 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Автономное отопление, Двуспальная кровать, Дополнительное спальное место, Душевая кабина, Набор для душа, Гардероб, Парковочное место 
  • Инфраструктура Центр города, Аптека, Остановка транспорта, Рынок 
  • Ландшафт Река, Озеро, Горы, Лес, Город 
  • Дополнительно Можно с детьми, Можно с питомцами 
Опис
Помешкання знаходиться в самому центрі курортного містечка Шаян в новому елітному будинку .
Шаян славиться своїми цілющими джерелами #242 та #4, чистим повітрям та надзвичайною природою. На відстані 7 км знаходиться село Велятино,де функціонує відпочинковий комплекс з термальними басейнами,куди постійно їздить трансфер.
Також неподалік знаходиться комплекс для відпочинку "Рікка Хуст" та. " Вітар" з сірководневими ваннами.
В холі будинку є власний бювет з мінеральними водами, на подвір'ї- паркомісце для однієї машини та зона відпочинку з клумбами та лавочками.

Квартира оформлена в скандинавському стилі все абсолютно нове.

Кухня - повністю укомплектована з варильною поверхнею, інвентарем для готування, є вмонтований холодильник, чайник, мікрохвильова піч.

Спальня - простора кімната з балконом та прекрасним видом на Шаян. Ліжко з ортопедичним матрацом для релаксуючого відпочинку.

Ванна кімната - тропічний душ, умивальник та туалет.

У кухні - студії є розкладний диван з суцільним матрацом, розрахований на 2-х людей.

Чекаємо на Вас в наших ідеальних апартаментах.
Зворотній зв’язок
Сніжана
офлайн
Схожі оголошення
Посуточно красивая двухуровневая квартира Харків 11
    600 грн.
    сдам не дорого красивую двухуровневую квартиру возле Сквера Стрелка, рядом живописная набережная, тихий спокойный район, расположен возле трёх станций метро. В квартире горячая вода, постельное белье и полотенца, посуда для приготовления пищи, микроволновая печь, холодильник, Смарт ТВ,wifi,утюг, фен
    Харків, Холодногірський
    Посуточно не дорого квартира в центре города Харків 7
      450 грн.
      Сдам не дорого квартиру студию в Центре города, улица Юлия Чигирина дом 13.В пешей доступности метро арх.Бекетова/майдан Конституции.Отличная транспортная развязка ,легко добраться в любую точку города. Рядом проходит трамвай 6 и 5.В квартире горячая вода, постельное белье и полотенца, посуда для приготовления пищи, холодильник, микроволновая и индукционная печь, стиральная машинка, утюг, фен.От 3 суток 350 грн.Сутки 400 грн
      Харків, Київський
      Двокімнатна квартира подобово Вокзал /Центр Ковель 14
        1 100 грн.
        Комфортна та простора двокімнатна квартира в центрі Ковеля (62кв.м) Кімнати окремі, не прохідні! Є три окремих спальних місця 2+2+2. При потребі доставляємо ще одне. На дивані є ортопедичний топер, тому спати буде зручно. Плазмовий телевізор Smart TV. Парковка для автомобіля вдворі біля будинку. Поряд залізничний вокзал, автовокзал, різні магазини, супермаркет АТБ, Classic, відділення "Нової пошти N2", Центральна лікарня, а також зупинка громадського транспорту, неподалік поліклініка та лікарня. Для приємного і комфортного проживання є все: -індивідуальне опалення (цілодобово гаряча вода); - WI-FI; - телевізор в обох кімнатах; - пральна машинка, праска, прасувальна дошка, сушка; - завжди чисті постільна білизна і рушники. В квартирі є комірчина, де знаходяться додаткові стільці, пилисос, віник, відро та швабра. Вам у нас сподобається. НА СВЯТКУВАННЯ НЕ ЗДАЮ !!! Є інші варіанти! Дзвоніть,завжди Вам раді!
        Ковель, Центр
        офлайн
        Сніжана
        На сайті з 16 квітня 2020