1  / 6
Здаю в оренду однокімнатну квартиру Грозине - фото 1
Здаю в оренду однокімнатну квартиру Грозине - фото 2
Здаю в оренду однокімнатну квартиру Грозине - фото 3
Здаю в оренду однокімнатну квартиру Грозине - фото 4
Здаю в оренду однокімнатну квартиру Грозине - фото 5
Здаю в оренду однокімнатну квартиру Грозине - фото 6

Здаю в оренду однокімнатну квартиру Грозине

Коростень

Поскаржитись
3 500 грн.
95 грн. за м²
1 перегляд оголошення | 1 сьогодні Показати статистику
Додано: 21 травня 2026, ID: 5033764
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 37 м2
  • Площадь кухни 7 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • С мебелью Так 
  • Тип дома Жилой фонд 91-2000-е 
  • Планировка Раздельная 
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Комфорт Ванна 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Детский сад, Школа, Остановка транспорта, Детская площадка, Аптека, Отделение почты 
Опис
На довгострокову оренду здається однокімнатна квартира (р-он Грозине) кімната 20 м2, кухня 7 м2, ванна кімната суміжна, прихожа та коридор, кладова. Опалення індивідуальне газовий котел. Наявна побутова техніка: холодильник, пральна машина. Є інтернет. Поруч ліс та річка. В дворі будинку є місце для автомобіля.
Орендна плата 3500грн + комунальні.
Оплата перший та останній місяць. + послуги рієлтора.
Зворотній зв’язок
Центр нерухомості ВЕГОСТ
офлайн