1  / 18
ЗДАЮ світла 3к квартира ТЕПЛИЧНА Слобожанське Можна з тваринками КЛЮЧІ - фото 1
ЗДАЮ світла 3к квартира ТЕПЛИЧНА Слобожанське Можна з тваринками КЛЮЧІ - фото 2
ЗДАЮ світла 3к квартира ТЕПЛИЧНА Слобожанське Можна з тваринками КЛЮЧІ - фото 3
ЗДАЮ світла 3к квартира ТЕПЛИЧНА Слобожанське Можна з тваринками КЛЮЧІ - фото 4
ЗДАЮ світла 3к квартира ТЕПЛИЧНА Слобожанське Можна з тваринками КЛЮЧІ - фото 5
ЗДАЮ світла 3к квартира ТЕПЛИЧНА Слобожанське Можна з тваринками КЛЮЧІ - фото 6
ЗДАЮ світла 3к квартира ТЕПЛИЧНА Слобожанське Можна з тваринками КЛЮЧІ - фото 7
ЗДАЮ світла 3к квартира ТЕПЛИЧНА Слобожанське Можна з тваринками КЛЮЧІ - фото 8
ЗДАЮ світла 3к квартира ТЕПЛИЧНА Слобожанське Можна з тваринками КЛЮЧІ - фото 9
ЗДАЮ світла 3к квартира ТЕПЛИЧНА Слобожанське Можна з тваринками КЛЮЧІ - фото 10
ЗДАЮ світла 3к квартира ТЕПЛИЧНА Слобожанське Можна з тваринками КЛЮЧІ - фото 11
ЗДАЮ світла 3к квартира ТЕПЛИЧНА Слобожанське Можна з тваринками КЛЮЧІ - фото 12
ЗДАЮ світла 3к квартира ТЕПЛИЧНА Слобожанське Можна з тваринками КЛЮЧІ - фото 13
ЗДАЮ світла 3к квартира ТЕПЛИЧНА Слобожанське Можна з тваринками КЛЮЧІ - фото 14
ЗДАЮ світла 3к квартира ТЕПЛИЧНА Слобожанське Можна з тваринками КЛЮЧІ - фото 15
ЗДАЮ світла 3к квартира ТЕПЛИЧНА Слобожанське Можна з тваринками КЛЮЧІ - фото 16
ЗДАЮ світла 3к квартира ТЕПЛИЧНА Слобожанське Можна з тваринками КЛЮЧІ - фото 17
ЗДАЮ світла 3к квартира ТЕПЛИЧНА Слобожанське Можна з тваринками КЛЮЧІ - фото 18

ЗДАЮ світла 3к квартира ТЕПЛИЧНА Слобожанське Можна з тваринками КЛЮЧІ

Слобожанське

Поскаржитись
13 000 грн.
217 грн. за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 21 травня 2026, ID: 5034429
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 60 м2
  • Площадь кухни 8 м2
  • Этаж 10 
  • Этажность 10 
  • С мебелью Так 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Гостевой паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Опис
ЗДАЄТЬСЯ простора та світла 3-кімнатна квартира в теплому будинку у вигідній та бажаній локації лівого берега - смт.Слобожанське, вул.Теплична 37.

Поруч з будинком в кроковій доступності знаходиться абсолютно вся розвинена інфраструктура (магазини, кафе, супермаркети, банки, пошта, школа, дит.садки,школи тощо)

+ Площа 60 м2, кухня 8 м2
+ Поверх 10/10(+тех.поверх)
+ Засклена лоджія і балкон
+ НЕ КУТОВА
+ Є всі необхідні меблі та техніка для комфортного проживання
+ Розвинена транспортна розв’зка в будь-яку частину міста
+ Будинок ОСМД, за яким дійсно слідкують
+ Тамбур на 2 квартири
+ МОЖНА З ДІТКАМИ ТА НЕВЕЛИКИМИ ТВАРИНКАМИ
+ Є відео

Двір дуже чистий та доглянутий, в якому завжди є паркомісце!
Всі ком.платежі по лічильниках.
Все для вашого комфортного проживання!

Квартира вільна, перевірена та готова до здачі!

Ціна: 13 000 грн + застава

Дзвоніть і ми поїдемо на перегляд ПЕРШИМИ!

Ваш надійний рієлтор Анна
Зворотній зв’язок
Анна
офлайн