1  / 2
Здається в оренду побутівка з можливістю автономного енергопостачання - фото 1
Здається в оренду побутівка з можливістю автономного енергопостачання - фото 2

Здається в оренду побутівка з можливістю автономного енергопостачання

Гнідин

Поскаржитись
9 900 грн.
283 грн. за м²
6 переглядів оголошення | 1 сьогодні Показати статистику
Додано: 22 березня 2026, ID: 4865394
Характеристики
  • Расстояние до города до 10 км. 
  • Комнат
  • Общая площадь 35 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 16 соток
  • Отопление Другое 
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Комфорт Солнечные электро панели 
  • Инфраструктура Остановка транспорта, Центр города 
Опис
Здається в оренду земельна ділянка площею 16 соток у селі Гнідин, Бориспільський район.
До центру села — 600 метрів. Поруч магазин та зупинка автобуса.

На ділянці є побутівка 15 м² та відкрита веранда 20 м².
Підведені електрика та вода. можлива оплата на ФОП або картой привата

За домовленістю надається обладнання для автономного електропостачання —
сонячні батареї та акумулятори. Чудовий варіант для тих, хто з руками та хоче енергонезалежності.
Зворотній зв’язок
Александр
офлайн