1  / 14
Здається в оренду квартира у Центральній частмні міста біля Набернжної - фото 1
Здається в оренду квартира у Центральній частмні міста біля Набернжної - фото 2
Здається в оренду квартира у Центральній частмні міста біля Набернжної - фото 3
Здається в оренду квартира у Центральній частмні міста біля Набернжної - фото 4
Здається в оренду квартира у Центральній частмні міста біля Набернжної - фото 5
Здається в оренду квартира у Центральній частмні міста біля Набернжної - фото 6
Здається в оренду квартира у Центральній частмні міста біля Набернжної - фото 7
Здається в оренду квартира у Центральній частмні міста біля Набернжної - фото 8
Здається в оренду квартира у Центральній частмні міста біля Набернжної - фото 9
Здається в оренду квартира у Центральній частмні міста біля Набернжної - фото 10
Здається в оренду квартира у Центральній частмні міста біля Набернжної - фото 11
Здається в оренду квартира у Центральній частмні міста біля Набернжної - фото 12
Здається в оренду квартира у Центральній частмні міста біля Набернжної - фото 13
Здається в оренду квартира у Центральній частмні міста біля Набернжної - фото 14

Здається в оренду квартира у Центральній частмні міста біля Набернжної

Ужгород

Поскаржитись
22 367.71 грн.
559 грн. за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 24 серпня 2026, ID: 5240521
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 40 м2
  • Площадь кухни 15 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • С мебелью Так 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Комфорт Кондиционер, Душевая кабина, Мебель на кухне 
Опис
Квартира укомплеетовпна ліжком та диваном роздвижним. Велика кухня-студія та за перегородкою спальний куточок з ліжком. Квартиоа готова до покаху та заселення з 05 .09. Показати зможу ранвше. Залишайте свої заявки на перегдяд повідомленням на впцбер або ватцап.конт ном тел 05******79 Єва Бейлівна. Агенція.
Зворотній зв’язок
Єва Бейлівна
офлайн
Схожі оголошення
4-к квартира Київ, Шевченківський, 40000 грн./міс. Київ 10
    40 000 грн.
    Пропонується в оренду 4-к квартира в центрі Києва (вул. О.Кониського,16 (колишня Тургенівська) ). Квартира з гарним ремонтом у класичному стилі, обладнана необхідними меблями та сучасною технікою. 2 поверх. Квартира складається з кухні, вітальні, двох спалень і кабінету. Багато шаф, гардеробна кімната. Два санвузли. У дворі є паркувальне місце (вїзд через шлагбаум). Закрита територія будинку, що охороняється. Відмінна інфраструктура: поруч супермаркет Сільпо, ринок, безліч магазинів, школа, садочок, салони краси тощо. Вартість оренди 40000 грн. комісія: 50%
    Київ
    1-к квартира Бучанський, Крюківщина, 12000 грн./міс. Крюківщина 6
      12 000 грн.
      Оренда стильної, компактної квартири в ЖК Краєвидний (c. Крюківщина). В будинку є генератор (завжди є опалення, вода та працює ліфт). Квартира складається з відокремленої спальні з двоспальним ліжком та кухні-вітальні (розкладний диван, кухонний гарнітур, холодильник, варильна поверхня). У передпокої - простора шафа. Санвузол поєднаний: встановлений бойлер, пральна машина, душова кабіна. Прекрасна інфраструктура та транспортна розв"язка. Вартість оренди 12000 грн. Умови оренди: оплата за два місяці та послуги рієлтора (50%). комісія: 50%
      Крюківщина
      Терміново! Здам двокімнатну квартиру біля Парку Перемоги, Одеса Одеса 12
        499 $
        Перша оренда! Двокімнатна квартира — Маршала Говорова / Зоопаркова, Парк Перемоги Здається вперше, без тварин. Квартира нова, раніше не здавалася. Все зроблено якісно, без економії, для комфортного життя. Локація — Маршала Говорова / Зоопаркова, престижний зелений район. Теплий будинок з червоної цегли, поруч Парк Перемоги та недалеко Аркадія. Квартира: • є вся необхідна техніка • балкон • кондиціонер • WI-FI • бойлер Інфраструктура: • Парк Перемоги — у пішій доступності • АТБ, ТАВРІЯ В • кафе, пекарні, піцерії • аптеки, банки, банкомати • магазини, навчальні заклади • зручна транспортна розв’язка: маршрутки №127, 175, 4, тролейбус №10 Додатково: • є бомбосховище • безкоштовна парковка під охороною біля будинку Умови: 499 у.е + залог + рієлторські послуги Тільки на довгострокову оренду без підвищення ціни на літній період. Ідеальний варіант для тих, хто хоче жити біля парку, в спокійному районі, але з усіма зручностями міста. Телефонуйте — квартира варта уваги.
        Одеса, Приморський
        офлайн
        Єва Бейлівна
        На сайті з 16 квітня 2020