1  / 17
Здається квартира 1 кімната в оренду.Вул.Чернівецька 51 - фото 1
Здається квартира 1 кімната в оренду.Вул.Чернівецька 51 - фото 2
Здається квартира 1 кімната в оренду.Вул.Чернівецька 51 - фото 3
Здається квартира 1 кімната в оренду.Вул.Чернівецька 51 - фото 4
Здається квартира 1 кімната в оренду.Вул.Чернівецька 51 - фото 5
Здається квартира 1 кімната в оренду.Вул.Чернівецька 51 - фото 6
Здається квартира 1 кімната в оренду.Вул.Чернівецька 51 - фото 7
Здається квартира 1 кімната в оренду.Вул.Чернівецька 51 - фото 8
Здається квартира 1 кімната в оренду.Вул.Чернівецька 51 - фото 9
Здається квартира 1 кімната в оренду.Вул.Чернівецька 51 - фото 10
Здається квартира 1 кімната в оренду.Вул.Чернівецька 51 - фото 11
Здається квартира 1 кімната в оренду.Вул.Чернівецька 51 - фото 12
Здається квартира 1 кімната в оренду.Вул.Чернівецька 51 - фото 13
Здається квартира 1 кімната в оренду.Вул.Чернівецька 51 - фото 14
Здається квартира 1 кімната в оренду.Вул.Чернівецька 51 - фото 15
Здається квартира 1 кімната в оренду.Вул.Чернівецька 51 - фото 16
Здається квартира 1 кімната в оренду.Вул.Чернівецька 51 - фото 17

Здається квартира 1 кімната в оренду.Вул.Чернівецька 51

Петриків

Поскаржитись
12 000 грн.
279 грн. за м²
3 перегляди оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 29 квітня 2026, ID: 4977705
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 43 м2
  • Площадь кухни 11 м2
  • Этаж
  • Этажность 11 
  • С мебелью Так 
  • Планировка Раздельная 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне, Подземный паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Электричество, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Детский сад, Школа, Остановка транспорта, Рынок, Детская площадка, Аптека, Центр города, Автовокзал 
  • Дополнительно Можно студентам, Можно с детьми 
Опис
Здається квартира в оренду. Зроблений сучасний ремонт,всюди є підлога, в кухні, в коридорі - плитка,в кімнаті - ламінат.
В кухні є меблі,індукційна плитка,холодильник,мікрохвильовка,електрочайник.
В кімнаті - ліжко з ордопедичним матрасом,тюфики трансформер,стіл лофт та комп'ютерний столик.
12 тис. грн. за перший та останній місяць проживання та комунальні послуги.
Зручне розташування, поблизу ринку центрального.Близько від центру міста.
Шукаю людей,які люблять порядок та чистоту. Квартира не кутова,тому взимку мало витрачається за опалення,а отже комунальні послуги незначні.
Під будинком є паркінг,яким можете скористатися при необхідності.
Значна економія-без посередників.
Зворотній зв’язок
Наталія
офлайн