1  / 6
Здається фасадне приміщення на Урбан Стріт від власника! - фото 1
Здається фасадне приміщення на Урбан Стріт від власника! - фото 2
Здається фасадне приміщення на Урбан Стріт від власника! - фото 3
Здається фасадне приміщення на Урбан Стріт від власника! - фото 4
Здається фасадне приміщення на Урбан Стріт від власника! - фото 5
Здається фасадне приміщення на Урбан Стріт від власника! - фото 6

Здається фасадне приміщення на Урбан Стріт від власника!

Хмельницький

Поскаржитись
25 000 грн.
362 грн. за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 7 березня 2026, ID: 4827134
Характеристики
  • Расположение в административном здании 
  • Общая площадь 69.1 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Так 
  • Ні 
  • Так 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Опис
Здається приміщення на Urban Street від власника!Фасадне на зовнішній частині з біля дороги з окремим входом.Квадратура приблизна 70 м2. Резидента погоджує Адміністрація.

Деталі по телефону -09******33(лише телеграм,вайбер)

На Urban Street є такі резиденти як Нова пошта,Укрпошта, Цукерня,Shalena Bulka,Наливки зі Львову,Знахідка та інші.
Зворотній зв’язок
Каріна
онлайн
Схожі оголошення
Аренда склада на Левом берегу Днепр Самар 8
    89 000 грн.
    Оренда приміщення під склад, виробництво (лівий берег) вул.Верстова, 37 1270кв.м. (а саме два поруч склада 843 кВ.м та 432 кВ.м ) Можна орендувати окремо чи разом. Залізнична гілка (Станция Нижньодніпровськ пристань) одноразово приймають 7 вагонів (чи 5 платформ) ТП потужністю на 240кВт Висота стелі 6 м, воріт 4,1 м Вода свердловина Каналізація (вигібна яма) На території знаходиться естакада з пандусом та навісом для разгрузки на дві вантажівки та вагони. Додатково можлива оренда навантажувача (погрузчика). Поряд знаходиться майданчик близько 3000кв.м. Вартість приміщення 70-80 грн за кВ.м. Вартість майданчика 20 грн за кВ.м.
    Самар
    Оренда приміщення Самар 5
      60 000 грн.
      Оренда приміщення під склад, виробництво (лівий берег) вул.Верстова, 37 840 кВ.м (12*70) Можно орендувати окремо чи разом. Залізнична гілка (Станция Нижньодніпровськ пристань) одноразово приймають 7 вагонів (чи 5 платформ) ТП потужністю на 240кВт Висота стелі 6 м, воріт 4,1 м Вода свердловина Каналізація (вигібна яма) На території знаходиться естакада з пандусом та навісом для разгрузки на дві вантажівки та вагони. Додатково можлива оренда навантажувача (погрузчика). Поряд знаходиться майданчик близько 3000кв.м. та можливо додатково орендувати склад 430 кВ.м (12*36) Вартість приміщення 70-80 грн за кВ.м. Вартість майданчика 20 грн за кВ.м.
      Самар
      Сдам склад в аренду Левый берег Днепр Самар 11
        35 000 грн.
        Оренда приміщення під склад, виробництво (лівий берег) вул.Верстова, 37 432 кВ.м (12*36) Можно орендувати окремо чи разом. Залізнична гілка (Станция Нижньодніпровськ пристань) одноразово приймають 7 вагонів (чи 5 платформ) ТП потужністю на 240кВт Висота стелі 6 м, воріт 4,1 м Вода свердловина Каналізація (вигібна яма) На території знаходиться естакада з пандусом та навісом для разгрузки на дві вантажівки та вагони. Додатково можлива оренда навантажувача (погрузчика). Поряд знаходиться майданчик близько 3000кв.м. та можливо додатково орендувати склад 843 кВ.м (12*70) Вартість приміщення 70-80 грн за кВ.м. Вартість майданчика 20 грн за кВ.м.
        Самар
        онлайн
        Каріна
        На сайті з 16 квітня 2020