1  / 20
Здається 1 кімнатна квартира в новобудові. Перша здача - фото 1
Здається 1 кімнатна квартира в новобудові. Перша здача - фото 2
Здається 1 кімнатна квартира в новобудові. Перша здача - фото 3
Здається 1 кімнатна квартира в новобудові. Перша здача - фото 4
Здається 1 кімнатна квартира в новобудові. Перша здача - фото 5
Здається 1 кімнатна квартира в новобудові. Перша здача - фото 6
Здається 1 кімнатна квартира в новобудові. Перша здача - фото 7
Здається 1 кімнатна квартира в новобудові. Перша здача - фото 8
Здається 1 кімнатна квартира в новобудові. Перша здача - фото 9
Здається 1 кімнатна квартира в новобудові. Перша здача - фото 10
Здається 1 кімнатна квартира в новобудові. Перша здача - фото 11
Здається 1 кімнатна квартира в новобудові. Перша здача - фото 12
Здається 1 кімнатна квартира в новобудові. Перша здача - фото 13
Здається 1 кімнатна квартира в новобудові. Перша здача - фото 14
Здається 1 кімнатна квартира в новобудові. Перша здача - фото 15
Здається 1 кімнатна квартира в новобудові. Перша здача - фото 16
Здається 1 кімнатна квартира в новобудові. Перша здача - фото 17
Здається 1 кімнатна квартира в новобудові. Перша здача - фото 18
Здається 1 кімнатна квартира в новобудові. Перша здача - фото 19
Здається 1 кімнатна квартира в новобудові. Перша здача - фото 20

Здається 1 кімнатна квартира в новобудові. Перша здача

Рівне

Поскаржитись
13 000 грн.
351 грн. за м²
2 перегляди оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 13 березня 2026, ID: 4841654
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 37 м2
  • Площадь кухни 9 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • С мебелью Так 
  • Планировка Раздельная 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Панорамные окна, Парковочное место, Лифт 
  • Инфраструктура Остановка транспорта, Рынок, Аптека, Центр города, Отделение почты 
Опис
Перша здача! Стильна 1-кімнатна квартира в ЖК «Синергія»

Шукаєте сучасне та комфортне житло? Ця квартира — ідеальне поєднання затишку, стилю та зручності

 Про квартиру:
• Новобудова з доглянутою територією
• Перша здача — все нове та свіже
• Якісний сучасний ремонт у світлих тонах
• Повністю мебльована — заїжджайте та живіть
• Укомплектована всією необхідною технікою
• Дахова газова котельня — економні комунальні платежі
• Є парковка для авто

Квартира вільна та готова до заселення вже сьогодні!
 Орендна плата: 13 000 грн/міс + комунальні
Оплата: перший місяць + страховий платіж (повертається при виселенні)
Комісія агентства — 50%

Телефонуйте та домовляйтесь про перегляд:
Надія, АН «Вінтаж»
06*********85

Комфорт, який відчувається з першого кроку. Не втратьте можливість орендувати квартиру, в яку приємно повертатися!
Перегляд 50 грн
Зворотній зв’язок
Надія АН Вінтаж
офлайн