1  / 5
З виходом до Дніпра - твоя мрія! - фото 1
З виходом до Дніпра - твоя мрія! - фото 2
З виходом до Дніпра - твоя мрія! - фото 3
З виходом до Дніпра - твоя мрія! - фото 4
З виходом до Дніпра - твоя мрія! - фото 5

З виходом до Дніпра - твоя мрія!

Кривуші

Поскаржитись
7 000 $
39 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 13 жовтня 2024, ID: 3158187
Характеристики
  • Площадь участка 25 соток
  • Ландшафт Река 
Опис
Продам земельну ділянку в 5 хвилинах їзди від центру.
Ви побудуєте будинок, який буде поряд з самим центром Кременчука і в той же час там,
де немає міської метушні.

25 соток з виходом до Дніпра - просто мрія!

Ділянка правильної прямокутної форми.

Поряд дачний кооператив «Заря»
Цільове призначення землі : « для будівництва і обслуговування житлового будинку»

Телефонуйте 09**********78 Вікторія
Зворотній зв’язок
Victoria центр нерухомості
офлайн
Схожі оголошення
Земельна ділянка в Яремчі 0.12 га Яремче 8
    1 800 $
    Дана ціна вказана за одну соту. У продажі земельна ділянка площею 12 соток, яка знаходиться в живописному місті Яремче (район Дора). Ділянка має майже правильну прямокутну форму з незначним зміщенням та невеликий нахил. Цільовим призначенням для введення сільського господарства. Поруч ліс і гори – тиша, свіже повітря. Зручний доїзд: до траси Н-09 — лише 2 км (повнопривідним авто); до центру Яремче — всього 5 км. У радіусі 3 км — магазини, школа, АТБ та вся необхідна інфраструктура. Ділянка розчищена від чагарників. Чудове, спокійне місце на пагорбі звідки відкривається красивий краєвид на гори та ліс. Зацікавила ця земельна ділянка? Тоді телефонуйте — будемо раді відповісти на всі запитання.
    Яремче
    Продам участок в Фонтанке Одеса 2
      7 500 $
      Продам участок в Фонтанке Участок 10 соток Правильная форма Размеры 25Х40. Коммуникации по улице. Застраиваемый район. Асфальтированный подъезд. Г/акт под строительство жилого дома. Цена 7 500у.е.
      Одеса, Фонтанка
      Терміновий продаж ділянки в с. Пухівка! Пухівка 13
        20 000 $
        Терміновий продаж чудової ділянки 8 соток у гарному, сонячному місці в с. Пухівка Броварського району, СТ ВЕГА, біля озер та р. Десна, живописне, атмосферне місце, поруч ліс та гарний пляж для відпочинку, член кооперативу, сплачено всі внески, поруч зупинка громадського транспорту, котеджне містечко повністю забудоване, все є для комфортного, постійного проживання, свіже повітря, тиша та мальовничі краєвиди, ціна 20000 у.е. Без комиссии!
        Пухівка
        офлайн
        Victoria центр нерухомості
        На сайті з 16 квітня 2020