1  / 11
Власник. Продам 1кв з двома балконами, ЖК Family, смт Гатне - фото 1
Власник. Продам 1кв з двома балконами, ЖК Family, смт Гатне - фото 2
Власник. Продам 1кв з двома балконами, ЖК Family, смт Гатне - фото 3
Власник. Продам 1кв з двома балконами, ЖК Family, смт Гатне - фото 4
Власник. Продам 1кв з двома балконами, ЖК Family, смт Гатне - фото 5
Власник. Продам 1кв з двома балконами, ЖК Family, смт Гатне - фото 6
Власник. Продам 1кв з двома балконами, ЖК Family, смт Гатне - фото 7
Власник. Продам 1кв з двома балконами, ЖК Family, смт Гатне - фото 8
Власник. Продам 1кв з двома балконами, ЖК Family, смт Гатне - фото 9
Власник. Продам 1кв з двома балконами, ЖК Family, смт Гатне - фото 10
Власник. Продам 1кв з двома балконами, ЖК Family, смт Гатне - фото 11

Власник. Продам 1кв з двома балконами, ЖК Family, смт Гатне

Гатне

Поскаржитись
54 500 $
2 перегляди оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 2 грудня 2025, ID: 4532124
Характеристики
  • Без комісії Так 
  • Кімнат
  • Загальна площа 42 м2
  • Площа кухні 12 м2
  • Поверх
  • Поверховість
  • Ремонт Під чистове оздоблення 
  • Планування Роздільна 
  • Тип стін Цегляний 
  • Комфорт Панорамные окна, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Парковочное место, Гостевой паркинг 
  • Коммуникации Газ, Скважина, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Опис
До Вашої уваги пропонується світла та простора 1-кімнатна квартира від власника, яка розташована у цегляному будинку на 2-му поверсі у закритому ЖК комфорт класу «FAMILY-2», збудованому у престижному передмісті Києва.
Адреса: Київська обл., Фастівський район, с. Гатне, вул. Сімейна, буд. 3.
Ціна: $54 500
Площа: 42 м2
Кількість кімнат: 1
Поверх: 2 з 4
Тип будинку: керамічна цегла, газобетонні блоки, утеплювач, 2023 року побудови, введено в експлуатацію.
Стан: Від забудовника.
Висота стелі: 2.8 м.
Власник. Розглядаю розрахунок за державними програмами єОселя, єВідновленя, Постанова 280 (у гривні) .
Квартира має функціональне планування з великою кухнею, окремою просторою кімнатою, гардеробом, санвузлом та балконом і лоджією. Південно західна сторона квартири забезпечує максимальну кількість природного світла та тепла.
Квартира обладнана індивідуальною системою опалення завдяки встановленому двоконтурному газовому котлу, що дозволяє власноруч регулювати витрати на комунальні послуги. У квартирі встановлено лічильник газу. Лічильники води та електроенергії знаходяться на сходовому майданчику. Чорнова стяжка підлоги та штукатурка стін .
Будинок введений в експлуатацію і сьогодні вже активно заселяється. Гарне подвірʼя з дитячими та спортивними майданчиками.
Охорона 24/7 та система відеоспостереження, відкритий паркінг.
Поруч з ЖК працює ТЦ Мегамаркет, розташовані зупинки міського і міжміського транспорту, до метро ТЕРЕМКИ - 7 хвилин на маршрутному таксі чи авто.
Є можливість придбати комору.
Зворотній зв’язок
Константин
офлайн
Схожі оголошення
Без комісії . вул.Тарасівська 7 Київ 20
  • Трикімнатна
  • 85 м2
  • 2 / 4 пов.
220 000 $
Без комісії . вул.Тарасівська 7 Унікальна локація. Історичний центр міста. Станції метро "Українськіх Героїв" або «Університет», - 800 метрів. Будинок старої забудови (1920 р), цегляний. Висота стелі-3,3 м. 2 (високий) поверх у 4-х поверховому будинку без ліфта. Трикімнатна квартира з роздільним плануванням, двостороння, загальною площею 85 м2, з/в роздільний, з вікном. Великий балкон засклений та утеплений. Сучасний ремонт у світлих тонах, на підлозі ламінат та плитка, варіативне освітлення. Затишна квартира повністю мебльована та обладнана технікою. - У холі: велика кутова шафа-купе, ; - У залі: кутовий диван, прямий диван, обідній стіл зі стільцями, дуже місткі корпусні меблі, кондиціонер, вихід на засклений балкон з зоною відпочинку; - У спальні: двоспальне ліжко, туалетний столик із дзеркалом, тумбочки, функціональна величезна гардеробна, кондиціонер, - У дитячий: корпусні меблі, ліжко, шафа, кондиціонер; - у кухні: вбудовані меблі, дводверний холодильник, газова варильна поверхня на 4 конфорки, духовка,посудомийна машина, витяжка, микрохвильова піч , стільці, стіл.; - У ванній: ванна-джакузі, умивальник, дзеркало,, пральна машина, вбудовані міблі та шафа; - У туалеті: бойлер, унітаз. Охоронна сигналізація, Центр міста, чудова транспортне сполучення, магазини, аптеки, салони краси, кафе, ресторани. парк Шевченка та Ботанічний сад Фоміна. Власник в Києві, документам більше 3 років.
Київ, Голосіївський
3-к квартира Київ, Солом`янський, 83500 $ Київ 19
  • Трикімнатна
  • 70 м2
  • 4 / 9 пов.
83 500 $
Важливо! По даному обєкту з колегами не співпрацюю. Соломянський, Чоколовка, Севастопольська площа, вул. Сімї Ідзиковських продам трикімнатну квартиру в цегляному будинкуна 4 поверсі 9 поверхового будинку. Кімнати всі окремі, санвузол теж окремий. Виглядає, як на фото світла, чиста та охайна . Газова плита, центральне опалення та вода. Коли відсутнє світло є гаряча вода та опалення та газ. Загальна площа 72кв.м., житлова 40 кв.м.,кухня 10 кв.м. В кімнатах чудовий паркет покритий лаком, в кухні та коридорі покриття ліноліум. В санвузлі та ванній кімнаті кахель. Квартира світла, ремонт в пастельних тонах. Лоджія та балкон засклені металопластиком з виносом, утеплені з середини. В коридорі тамбур на дві квартири. Поряд Севастопольська площа з ринком, Сільпо та АТБ. Неподалік Новус та різні крамнички. Вікна на шкільний стадіон та у двір. Ціна 83500 у.є. комісія: 2.50%
Київ
Терміново!Продам однокімнатну квартиру Ак.Філатова зупинка Сонячна, Одеса Одеса 9
  • Однокімнатна
  • 36 м2
  • 2 / 9 пов.
41 999 $
ПРОДАМ однокімнатну квартиру на Черемушках! Газ, цегла, безпечний поверх ПРОДАМ однокімнатну квартиру на найкомфортнішому другому поверсі п'ятиповерхового цегляного будинку. Будинок із цегли — це абсолютна тиша, максимальне тепло взимку та приємна прохолода влітку. Квартира з газовою плитою (завжди є можливість приготувати їжу!) та стабільним опаленням ТЕЦ. Планування — супер: простора спальня, містка гардеробна плюс величезний засклений балкон 25 квадратних метрів, який можна використовувати як другу спальню або кабінет! Заходь та живи з першого дня — жодних вкладень та ремонтів, ідеальний варіант для власного проживання або під прибутковий орендний бізнес. Квартира розташована на безпечному другому поверсі (ви повністю незалежні від роботи ліфта) та знаходиться на захищеній, не шахедній стороні будівлі. У дворі облаштовано великий дитячий майданчик і завжди є вільні місця для паркування вашого авто. Усе поруч: Транспортний магніт: Поїхати можна в будь-який кінець міста без пересадок. Буквально під будинком проходять маршрутки № 168, 214, 232А, 149 та тролейбуси № 9, 10, 12. Інфраструктура за крок: Супермаркети «Сільпо», «АТБ», «Таврія В», Копійка аптеки, ринок «Черемушки» та затишний парк Марка Твена для прогулянок. Поруч розташовані кращі школи (№ 25, № 64, №28 ліцей Лідер, приватна школа Нарнія) та дитячі садочки (№ 174, 170,193) — дитині не доведеться переходити великі дороги. ПРОДАМ терміново! Квартира вільна, документи повністю готові до швидкої угоди. Телефонуйте прямо зараз, щоб зафіксувати час перегляду та прийняти правильне рішення! Показ у будь-який зручний для вас час.
Одеса, Хаджибейський
офлайн
Константин
На сайті з 16 квітня 2020