1  / 3
Власник, Без %, 2 к квартира 67м, Варшавский 3 - фото 1
Власник, Без %, 2 к квартира 67м, Варшавский 3 - фото 2
Власник, Без %, 2 к квартира 67м, Варшавский 3 - фото 3

Власник, Без %, 2 к квартира 67м, Варшавский 3

Київ, Подільський

Поскаржитись
159 900 $
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 18 червня 2026, ID: 5107478
Характеристики
  • Без комісії Так 
  • Кімнат
  • Загальна площа 67 м2
  • Площа кухні 24 м2
  • Поверх 20 
  • Поверховість 20 
  • Тип стін Панельний 
  • Опалення Власна котельня 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Панорамные окна, Консъерж, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Опис
2к квартира за адресою О.Одеся 27А на 20 поверсі (останній в цій секції ). З якісним ремонтом і в ормальною технікою, як для себе.

Кухня вітальня з вбудованою технікою
Спальня кімната
Дитяча кімната/робочий кабінет
Гардероб
Два санвузли : гостьовий та ванна кімната

Натуральні матеріали, що дихають (без пластмаси і бамбукових панелей ).

Підходить для бізнесу під оренду.

Ціна актуальна при задатку до 27.06.2026 перепоступку сплачує покупець.

Ріелторам : приводити покупців можна, в рекламу не можна, комісію не плачу.

Державні програми поки не розглядаю.
Зворотній зв’язок
380680205499
офлайн
Схожі оголошення
Продам 1 кімнатну квартиру, Піонерська Біла Церква 11
  • Однокімнатна
  • 30.2 м2
  • 1 / 5 пов.
38 000 $
Продаж однокімнатної квартири, вул. Січневий прорив (р-н дитячої стомат. поліклініки). Квартира знаходиться на першому поверсі, 5 поверхового будинку. Не кутова, тепла, в хорошому житловому стані. Зроблений косметичний ремонт. Металопластикові вікна. Санвузол роздільний. До квартири додається кладова у підвалі Квартира продається з меблями та технікою. Поруч розвинена інфраструктура- школи, дитячі садочки, супермаркет АТБ, магазини, парк, річка, зупинка громадського транспорту. Чудовий варіант як для власного проживання, так і під здачу в оренду. Вартість 38000 у.о. присутній торг.
Біла Церква
Продаж 1-кімнатної квартири, при в'їзді на Гайок! Біла Церква 10
  • Однокімнатна
  • 32.8 м2
  • 8 / 9 пов.
28 000 $
Продається 1-кімнатна квартира загальною площею 32,8 кв.м, розташована на 8 поверсі 9-поверхового цегляного будинку. Квартира в житловому стані, але потрібно робити свіжий ремонт. Зручне планування: простора кімната 19.5 кв.м., суміжний санвузол, лоджія. У квартирі залишаються меблі й побутова техніка, що стане гарним бонусом для нових власників. Будинок розташований у тихому, затишному районі при в'їзді на Гайок. Поряд парк для прогулянок і відпочинку, магазини, супермаркети, зупинки громадського транспорту та вся необхідна інфраструктура для комфортного життя. Ця квартира — чудовий варіант як для власного проживання, так і для інвестиції. Телефонуйте та домовляйтеся про перегляд . Ціна 28000 у.о.,торг.
Біла Церква
Без комісії . вул.Тарасівська 7 Київ 20
  • Трикімнатна
  • 85 м2
  • 2 / 4 пов.
220 000 $
Без комісії . вул.Тарасівська 7 Унікальна локація. Історичний центр міста. Станції метро "Українськіх Героїв" або «Університет», - 800 метрів. Будинок старої забудови (1920 р), цегляний. Висота стелі-3,3 м. 2 (високий) поверх у 4-х поверховому будинку без ліфта. Трикімнатна квартира з роздільним плануванням, двостороння, загальною площею 85 м2, з/в роздільний, з вікном. Великий балкон засклений та утеплений. Сучасний ремонт у світлих тонах, на підлозі ламінат та плитка, варіативне освітлення. Затишна квартира повністю мебльована та обладнана технікою. - У холі: велика кутова шафа-купе, ; - У залі: кутовий диван, прямий диван, обідній стіл зі стільцями, дуже місткі корпусні меблі, кондиціонер, вихід на засклений балкон з зоною відпочинку; - У спальні: двоспальне ліжко, туалетний столик із дзеркалом, тумбочки, функціональна величезна гардеробна, кондиціонер, - У дитячий: корпусні меблі, ліжко, шафа, кондиціонер; - у кухні: вбудовані меблі, дводверний холодильник, газова варильна поверхня на 4 конфорки, духовка,посудомийна машина, витяжка, микрохвильова піч , стільці, стіл.; - У ванній: ванна-джакузі, умивальник, дзеркало,, пральна машина, вбудовані міблі та шафа; - У туалеті: бойлер, унітаз. Охоронна сигналізація, Центр міста, чудова транспортне сполучення, магазини, аптеки, салони краси, кафе, ресторани. парк Шевченка та Ботанічний сад Фоміна. Власник в Києві, документам більше 3 років.
Київ, Голосіївський
офлайн
380680205499
На сайті з 16 квітня 2020