1  / 8
Власник 2-кім Харківська Дарницький - фото 1
Власник 2-кім Харківська Дарницький - фото 2
Власник 2-кім Харківська Дарницький - фото 3
Власник 2-кім Харківська Дарницький - фото 4
Власник 2-кім Харківська Дарницький - фото 5
Власник 2-кім Харківська Дарницький - фото 6
Власник 2-кім Харківська Дарницький - фото 7
Власник 2-кім Харківська Дарницький - фото 8

Власник 2-кім Харківська Дарницький

Київ, Дарницький

Поскаржитись
17 999 грн.
321 грн. за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 1 травня 2026, ID: 4982751
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 56 м2
  • Площадь кухни 8 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
Опис
2-кімнатна квартира в Дарницькому районі
Запрошуємо вас зупинитися в затишній двокімнатній квартирі по вул. Тростянецька у Дарницькому районі, яка ідеально підійде для довгострокового проживання. Квартира розташована в зручному районі з розвиненою інфраструктурою - поруч магазини, кафе, аптеки, зупинки транспорту, до метро Харківська 15 хвилин пішки.

Особливості квартири:
Загальна площа: 56м
Дві окремі кімнати з двоспальними ліжками з ортопедичними матрацами, телевізором та робочою
зоною.
Повністю обладнана кухня: холодильник,газова плита,газова духовка, мікрохвильова піч, електрочайник
Ванна кімната з ванною і пральною машиною
Та вайфай
Зворотній зв’язок
cajok658
офлайн