VIP Пропозиція‼️БАСЕЙН‼️ГАЗ Продаж будинок з ремонтом площею 120 м2 Кийлів під Києвом біля лісу та Д
0 переглядів оголошення |
0 сьогодні
Додано: 10 червня 2026, ID: 5081882
Характеристики
-
Без комісії
Ні
-
Кімнат
4
-
Загальна площа
120 м2
-
Поверховість
1
-
Площа ділянки
8 сот.
-
Ремонт
Євроремонт
-
Комфорт
Кондиціонер, Душова кабіна, Тераса, Камін, Відеоспостереження, Автоматичні ворота, Басейн
-
Коммуникации
Газ, Скважина, Канализация септик, Асфальтированная дорога
Опис
Продається сучасний та повністю мебльований приватний будинок площею 120 м2 з терасою у тихій заповідній зоні поруч із лісом і річкою Дніпро.
Участок 8 соток !
Це формат будинку, куди можна не просто приїжджати на вихідні, а комфортно жити протягом усього року: з ГАЗОВИМ опаленням, генератором, власною водою, системою очищення, інтернетом, САУНОЮ, БАСЕЙНОМ і доглянутою територією.
Будинок з унікальним дизайном спроєктований для комфортного цілорічного проживання. Усередині — тепла дерев’яна атмосфера, КАМІН, функціональне планування, 2 санвузли, 5 кімнат, кондиціонери, автоматичні ролети на вікнах, охоронна сигналізація та оптичний інтернет.
Будинок повністю мебльований і оснащений усією необхідною технікою: плита, піч, посудомийна машина, холодильник Liebherr, бойлер, пральна машина. Можна заїжджати та жити без додаткових вкладень у базове оснащення.
Одна з ключових переваг будинку — високий рівень автономності. Є ГАЗОВЕ ОПАЛЕННЯ, газовий генератор Generac 8 кВт, стабілізатор напруги, свердловина 20 м, система очищення води, каналізація.
Ділянка 8 соток доглянута й продумана для відпочинку. Виконано озеленення: акуратний газон, сад, клумби, близько 20 туй, ялини висотою до 7 м, система автополиву. Територія виглядає приватною, зеленою та дуже затишною.
Для відпочинку передбачені: закрита альтанка, садові меблі, мангал, відкритий басейн із підігрівом площею 15 м, дитячий майданчик, закрита дровниця з господарським приміщенням, сауна та купіль. Увечері особливу атмосферу створює підсвітка будинку, зокрема новорічна декоративна підсвітка.
Це простір, який підійде і для сім’ї з дітьми, і для тих, хто цінує спокійний заміський спосіб життя: вранці — кава на терасі, вдень — басейн або прогулянка до річки, увечері — камін, сауна чи вечеря в альтанці.
Будинок розташований у тихій природній зоні з відомими місцями для рибалки поруч із лісом і Дніпром (100м). Водночас базова інфраструктура поруч: у сусідньому селі, приблизно 7 хвилин на авто, є Фора, 3 аптеки, Нова Пошта, будівельний магазин Про100Буд, Аврора та амбулаторія.
Зручна транспортна доступність:
20 км до Борисполя
40 км до Києва
Будинок розташований в охоронюваному дачному кооперативі з автоматичним шлагбаумом, охороною та централізованим вивезенням сміття. На території кооперативу є власний пляж і спуск на велику воду, що робить локацію особливо цінною для тих, хто хоче жити на природі, але без відчуття віддаленості від інфраструктури.