1  / 20
Відпочинок в Славську. Котедж біля лісу - фото 1
Відпочинок в Славську. Котедж біля лісу - фото 2
Відпочинок в Славську. Котедж біля лісу - фото 3
Відпочинок в Славську. Котедж біля лісу - фото 4
Відпочинок в Славську. Котедж біля лісу - фото 5
Відпочинок в Славську. Котедж біля лісу - фото 6
Відпочинок в Славську. Котедж біля лісу - фото 7
Відпочинок в Славську. Котедж біля лісу - фото 8
Відпочинок в Славську. Котедж біля лісу - фото 9
Відпочинок в Славську. Котедж біля лісу - фото 10
Відпочинок в Славську. Котедж біля лісу - фото 11
Відпочинок в Славську. Котедж біля лісу - фото 12
Відпочинок в Славську. Котедж біля лісу - фото 13
Відпочинок в Славську. Котедж біля лісу - фото 14
Відпочинок в Славську. Котедж біля лісу - фото 15
Відпочинок в Славську. Котедж біля лісу - фото 16
Відпочинок в Славську. Котедж біля лісу - фото 17
Відпочинок в Славську. Котедж біля лісу - фото 18
Відпочинок в Славську. Котедж біля лісу - фото 19
Відпочинок в Славську. Котедж біля лісу - фото 20

Відпочинок в Славську. Котедж біля лісу

Славське

Поскаржитись
450 грн.
3 грн. за м²
7 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 6 серпня 2025, ID: 4162736
Характеристики
  • Тип дома Коттедж 
  • Расстояние до ближайшего города до 30 км. 
  • Комнат
  • Количество спальных мест 6+ 
  • Общая площадь 180 м2
  • Площадь участка 10 соток
  • Ремонт Евроремонт 
  • Питание Ні 
  • Бытовая техника Электрочайник, Плита, Микроволновая печь, Холодильник, Стиральная машина 
  • Комфорт Подогрев полов, Автономное отопление, Односпальная кровать, Двуспальная кровать, Парковочное место 
  • Ландшафт Река, Холмы, Горы, Лес 
  • Дополнительно Возможность бронирования, Можно с детьми, Можно с питомцами 
Опис
Затишний котедж з якого відкривається неймовірний краєвид на гори Карпати. Котедж поділяється на 2 поверхи з окремими входами. На першому поверсі 2 спальні, кухня, душ та туалет. На другому поверсі 3 спальні, кухня, душ та туалет. На поверхах є все необхідне для комфортного відпочинку.
Максимальна кількість осіб яка поміщається в котедж 10 людей.
Вартість цілого котеджу за добу - 6000 грн.
Також ви можете відвідати Карпатський чан, який знаходиться на території котеджу або поїхати на екскурсії в гори, на водоспади або озера і замки.
Зворотній зв’язок
Марія Кіраль
офлайн
Схожі оголошення
Будиночок біля озера Велимче | Соловичі | Відпочинок для 4 гостей Соловичі 13
    2 500 грн.
    Запрошуємо на відпочинок у затишний дерев'яний будиночок, розташований лише за 150 метрів від озера Велимче у селі Соловичі (5 км від смт Турійськ). Тут можна насолодитися тишею, чистим повітрям, купанням, риболовлею та відпочинком на природі. Поруч знаходяться два облаштовані пляжі та магазини. Будинок розрахований на комфортне проживання до 4 гостей. У будинку є все необхідне для комфортного відпочинку: - окрема спальня з двоспальним ліжком; - простора вітальня з розкладним диваном; - кухня з холодильником, варильною поверхнею, мікрохвильовою піччю, електрочайником, посудом та обідньою зоною; - санвузол (душ, туалет, умивальник); - телевізор Т2; - гаряча вода; - постільна білизна та рушники входять у вартість проживання. Для гостей на території: - крита тераса зі столом та лавками; - мангал; - гойдалка; - місце для паркування автомобіля; - доглянута територія для відпочинку. Будиночок чудово підійде для сімейного відпочинку, романтичних вихідних або невеликої компанії друзів. Затишний будиночок стане чудовою нагодою відпочити від гаджетів і насолодитися природою. Телефонуйте або пишіть — із задоволенням відповімо на всі запитання та допоможемо забронювати зручні дати.
    Соловичі
    Будинок на березі озера з банею Київ 12
      15 000 грн.
      457 Правила проживання: ✅ ціна до 10 гостей-17000 грн ✅Будинок теплий, опалення та електрика завжди є, генератор вже включений у ціну оренди. ✅На територію будинку можна заїжджати до 12 ночі та виїжджати з 5 ранку (з 12 ночі та до 5 ранку ворота закриті). ✅Будинок здається гостям від 21 року. ????????Заставна сума за майно – кожен гість 1000 грн, тобто якщо 10 гостей, заставна сума складає 10000 грн. (Повертається при виїзді). ✅ Лазня оплачується окремо 5 годин-5000 грн. Лазнею можна користуватися з 6 ранку до 12 ночі.З 12 ночі до 6 ранку лазня закрита. ????????❌Великі колонки, голосно шуміти на вулиці після 22.00 забороняється. ✅Після 10 гостей, кожен наступний гість 500 грн. (без додаткового спального місця). ✅Гаряча джакузібіля будинку на березі річки “Козинка”-5000 грн. ✅Також можна рибалити, є човен (оплачується оренда човна додатково), озеро дуже зариблене, дуже велика риба водиться???????????? ✅У будинку 3 окремі спальні, в холі диван, 8 спальних місць. ✅Великий панорамний балкон з видом на річку Козинка. 457 Будинок на березі річки Козінки з банею. 3 окремі спальні з двоспальними кроватями , Хол з 2 диванами( дивани розкладаються ). На першому поверсі кухня і холл. Шикарний панорамний від на природу на річку . Великий балкон. На першому поверсі велика зона для свята і застілля. Спальних місць в будинку до 12. Будинок подобово з гарним краєвидом Київська область. Комфорту і тепла додає ковролін на другому поверсі. Також є баня в іншому будинку на воді . Баня електро і джакузі тепле на березі до 6 осіб, оплачується окремо – 4000 грн. Також лазня оплачується окремо 5000 грн, за 5 годин користування.
      Київ, Голосіївський
      Будинок для затишного сімейного відпочинку Київ 13
        12 000 грн.
        Сума застави 10000 грн готівкою, вноситься в день заїзду разом з оплатою і повертається,коли ви виїжджаєте з будинку Басейн на вулиці працює з травня по жовтень , з листопада по травень басейн не працює. Ціна від 13000 грн за 8 гостей, пн-чт до 10 гостей-13000 грн/доба, більше 10 гостей -14000 грн/доба, пт-нд -15000 грн/доба. 219 Будинок для затишного сімейного відпочинку. Площа 300 м2, територія 45 соток. Будинок з 5 окремими спальнями та 1 вітальнею. Усього 10 спальних місць. На першому поверсі: гостьова із зимовим садом, кухня, 5 спальних кімнат та 2 санвузли. На другому поверсі: простора та велика кімната відпочинку. Є все необхідне для комфортного проживання: побутова техніка, постільні речі, безкоштовний Wi-fi. Для активного відпочинку є більярд, сауна та хаммам (оплачується окремо), мангал, велика альтанка, басейн. Для дітей обладнано дитячий майданчик. У дворі великий басейн для відпочинку, для купання в теплий період, є лежаки біля басейну. Також є парковка на території будинку, фруктовий сад, ландшафтний дизайн. Відмінне місце для корпоративів, весілля, ювілею або просто для сімейного відпочинку. У нас красиво та затишно, чекаємо в гості!
        Київ, Дарницький, Бортничи
        офлайн
        Марія Кіраль
        На сайті з 16 квітня 2020